logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

PROFARM DUOFOAM

[ Zpět ]

NázevPROFARM DUOFOAM
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska29/2017
Držitel rozhodnutíElagro, s.r.o, Velká losenice 8, 592 11 Velká Losenice
VýrobceElagro, s.r.o, Velká losenice 8, 592 11 Velká Losenice
Složenína 1kg přípravku: oxid chloričitý <=0,06g (vznikající in -situ smísením PROFARM DUOFOAM a PROFARM DUOFOAM AKTIVÁTOR)
Popis přípravkukapalný, modře zbarvený přípravek,
Balení 
Užitívysoce účinný bariérový dvousložkový přípravek určený k hygieně mléčné žlázy před dojením
Způsob použití: pracovní roztok se připraví smícháním přípravků PROFARM DUOFOAM a PROFARM DUOFOAM AKTIVÁTOR, dále se neředí. Po 10 min od smíchání je připraven k okamžitému použití. Přípravek se připravuje smícháním: 20 g PROFARM DUOFOAM AKTIVÁTOR na 1 kg PROFARM DUOFOAM. Tento aktivovaný přípravek je účinný po dobu 14 dní, pokud je správně skladován (0 až + 25°C). Skladovat v uzavřených nádobách. Před každým dojením aplikujte pracovní roztok (PROFARM DUOFOAM + PROFARM DUOFOAM AKTIVÁTOR) na struky, nejlépe pomocí nevratného zpěňovacího aplikátoru. Na struku musí být vytvořen souvislý film. Před následujícím dojením očistěte vemeno pomocí čisté utěrky. Nemíchat s jinými látkami.
Bezpečnost práceBezpečnostní pokyny při práci jsou uvedeny na etiketě
UpozorněníNemíchat s jinými látkami
Způsob skladování12 měsíců v původních neotevřenýh obalech, v suchých čistých prostorách odděleně od potravin a hořlavých látek.Teplota skladování je 0-25°C
Doba použitelnosti12 měsíců

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03