logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD - bude k dispozici do 31.12.2022 PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže zcela ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Odkazy na veřejnou databázi Ministerstva zdravotnictví jsou: https://eregpublicsecure.ksrzis.cz/Registr/CHLAP/Biocid (seznam oznámených biocidních přípravků), popřípadě www.echa.eu (seznam povolených biocidních přípravků na Evropské agentuře pro chemické látky (ECHA).

Po 31.12.2022 bude se souhlasem Ministerstva zemědělství publikace tohoto seznamu ukončena. Údaje k oznámeným a schváleným biocidům budou po tomto datu k dispozici na výše uvedených odkazech Ministerstva zdravotnictví a agentury ECHA.

Aktualizováno: 1.5.2019

 

STALDREN

[ Zpět ]

NázevSTALDREN
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska33/2003
Držitel rozhodnutíBIOCHEMA CZ s.r.o. Náchodská 866 Praha 9 193 00 00 Praha 6- Ruzyně, Česká republika.
VýrobceJ.N.Jorenku, Postbox 141,DK – 4600 Koge, Dánsko.
SloženíChloramín 0,3 %, oxid železitý 0,8 %, silice smrková 0,05 %, siran měďnatý 1,0 %, křemičitan hořečnatý 2,85 %, uhličitan vápenatý 30,0 %, a uhličitan vápenatý+uhličitan hořečnatý 65,0 %;
Popis přípravkuRůžový prášek
Balení 
UžitíPráškový dezinfekční prostředek pro dezinfekci stájí pro prasata, skot a koně. Přípravek vykazuje účinek proti bakteriím, plísním a má také repelentiní účinek proti mouše domácí;
Způsob použitíDávka 50 g/m2 je dostačující k zachování dobrého stájového prostředí na týden, Při prvním použití je doporučován denní posyp. Staldren je účinný po dobu trvání červené barvy na posypaném povrchu.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřípravek lze používat za přítomnosti zvířat.
Způsob skladování 
Doba použitelnostiNeuvedeno.

Aktualizováno Pátek, 19 Listopad 2021 12:21