logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

QUICK BAYT gran.

[ Zpět ]

NázevQUICK BAYT gran.
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska15/2004
Držitel rozhodnutíBayer s.r.o. Environmental Science Siemensova 4 155 00 Praha 5 - Stodůlky Česká republika
VýrobceBAYER AG, D – 513 68 Leverkusen, SRN,
Složení0,5% Imidacloprid
Popis přípravkuInsekticidní přípravek pro profesionální použití ve formě granulí,
BaleníAluminiový sáček, PE láhev, 50 g, 350 g, 2 kg.
UžitíGranulovaná nástraha proti mouchám,
Způsob použitíA- formou nátěru : obsah jednoho balení (= 350g) vsypat do 250 ml vody a důkladně promíchat. Nechat stát asi 15 minut a po opětovném promíchání je možno provádět nátěr. Pasta se natírá pomocí štětce na povrchy, kde mouchy odpočívají (stěny, konstrukce, okenní parapety). Vyhýbejte se velmi zaprášeným povrchům. Návnadu je možné rovněž natřít na jutové pytle, lepenku nebo tkaninu, která se pak zavěsí v prostoru s hojným výskytem much. B –ve formě granulí: návnada se umístí do mělkých misek nebo rozptýlí přímo z nádoby na suché rovné povrchy tak, aby jednotlivé granule ležely blízko sebe, ale nevytvářely hromádky. Pro lepší výsledky se mohou granule mírně navlhčit. Dávkování: obsah 1 balení (350 g) postačuje k ošetření 180-200 m? podlahové plochy stáje. Nejlepších výsledků se dosáhne, je-li návnada použita na mnoha místech. Pro větší úspěšnost se vyhýbejte aplikaci na chladných místech s průvanem. Ošetření je třeba načasovat na začátek sezóny a zabránit tak masivnímu rozmnožení much.
Bezpečnost práce 
Upozornění 
Způsob skladováníPřípravek skladujte v těsně uzavřeném originálním obalu v uzamčených suchých a dobře větraných skladech při teplotách do 30oC. Skladujte odděleně od potravin , nápojů a krmiv. Chraňte před mrazem a ohněm.
Doba použitelnosti3 roky od data výroby.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03