logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare
 
Upozornění na stahování veterinárního léčivého přípravku Banminth Katze 115,3 mg/g perorální pasta pro kočky, č.š. 347643

Informujeme o ztrátě služebního průkazu inspektora č. 31, iniciály LČ, datum ztráty 19.11.2019.

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Fumispore BF

[ Zpět ]

NázevFumispore BF
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska24/2004
Držitel rozhodnutíDavid Kempný BIOTECH Aditiva s.r.o. Zahradní 762, CZ-739 21 Paskov Česká republika.
VýrobceLCB – Laboratoire de Chimie et Biologie, F-71260 La Salle, Francie,
Složení10% parahydroxy -phenylsalicylamid (technická kvalita) + 5% výtažky rostlinného původu (esenciální oleje).
Popis přípravkuBiocidní přípravek - suchý aerosol pro likvidaci spór plísní a bakterií ve vzduchu. Přípravek je předplněn do plechovek.
Balení 
Užitífungicidní a baktericidní účinek,
Způsob použitíSilné zamoření (likvidační dávkování): 1 g přípravku/m3. Preventivní, pravidelné ošetření: 0,33 g přípravku /m3. Frekvence ošetření se pohybuje od 3 do 10 dní, dle místních podmínek a žádaného efektu. Uzavřete všechny otvory v místnosti, vypněte ventilátory, odstraňte nebo těsně zakryjte potraviny, zatřepejte s plechovkou, otevřete ji a postavte na žáruvzdornou podložku (v okolí min. 50 cm se nesmí nacházet nic lehce hořlavého). Zapalujte knot – asi 8 sekund, než se knot zapálí - sledujte, zda dochází k spalovacímu procesu prášku. Prášek nehoří plamenem. Opusťte prostor a zavřete za sebou dveře. Nechte účinkovat kouř minimálně 4 hodiny, ideálně alespoň 12 hodin. Po spadu kouře lze vstoupit do prostoru. Důkladně omyjte plochy, které mohou přijít do styku s potravinami. Ostatní plochy stačí ofouknout.
Bezpečnost práce 
Upozornění 
Způsob skladovánískladujte v suchu,
Doba použitelnosti24 měsíců od data výroby.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03