logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

 

 Hlášení NÚ

 

Implementace 2019

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

REPRES gran.

[ Zpět ]

NázevREPRES gran.
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska19-97/C
Držitel rozhodnutíJindřich Mackowski-CHOVEX, Dvořákova 14, 737 01 Český Těšín, Česká republika.
VýrobceBEAPHAR B.V., P.O.BOX 7, 8100 Raalte, Holandsko.
SloženíÉterické oleje ( Eucaminti, Geranii, Bergamottae, Evergreeni, Fenelli, Eucalypti, Citri, Citronelae ), Paraffinum liquidum, Mentholum, Nicotinamidum, Vanillinum, 2-Tridecanonum, Acidum butyricum, Indolum, Methyl-nonyl-keton 41,0 %, Vehikulum (rýže) 59 %.
Popis přípravkuGranulát žlutohnědé barvy.
Balení100 g.
UžitíOdpuzovač psů a koček. Speciálně vyvinutý vodovzdorný vypařovač naplněný odpuzovacími granulemi REPPERS může být umístěn kdekoliv, kde tato zvířata způsobují obtíže. Umístěte naplněný vypařovač REPPERS na okraji zahrady, do květináčů, podél zahradní stezky, chodníku, brány, voliér, nebo kdekoliv, kde výskyt psů nebo koček je nežádoucí. Působí po dobu 3-6 týdnů. Druh obalu: Skleněná lékovka se šroubovacím uzávěrem, papírový přebal.
Způsob použitíNaplňte vypařovač ( hříbek ) odpařovacími granulemi a opatrně uzavřete víko. V závislosti na hustotě rostlinné výsadby umístěte je ve vzdálenosti 2 max 3 metrů od sebe. V závislosti na umístění, vyměňujte každých 3-6 týdnů.
Bezpečnost práce 
UpozorněníPOZOR ! Granule REPPERS jsou méně účinné při teplotách kolem a pod bodem mrazu. Odpuzující granule mohou být ignorovány zvířetem, které má své oblíbené stezky, např. cesta ke kočičím dvířkům. Neumísťujte rostliny atraktivní pro kočky v místech, kde si jejich přítomnost nepřejete.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03