logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Gett Off Spray

[ Zpět ]

NázevGett Off Spray
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska066-03/C
Držitel rozhodnutíALMIKA s.r.o., Veverkova 14, 170 00 Praha 7, Česká republika.
VýrobcePet&Garden MFG P.L.C., The Old Creamery, Sanquhar, Dumfriesshire, DG4 GDN, Velká Británie.
SloženíNon-ionic surfactant 0,0-5,0 %, citronella oil 0,0-5,0 %, eucalyptus 0,0-5,0 %, methyl nonyl ketone 0,0-5,0 %, voda 90-95 %. .
Popis přípravkuČirá tekutina
BaleníPE láhev. Velikost balení: 375 ml.
UžitíGett Off Spray je vysoce účinný přípravek pro venkovní i vnitřní použití. Je určen k odrazení koček a psů od značkování výkaly nebo močí svého území. Gett Off Spray odrazuje od značkování a znečišťování nejen psy a kočky, ale také ostatní domácí zvířata. Gett Off Spray je vhodný pro postřik vchodových dveří, koberců nebo nábytku. Při venkovním použití je ideální pro zahradní vchod, pěšiny, trávníky, záhonky, popelnice,… ve skutečnosti všude, kde je značkování domácích zvířat na obtíž.
Způsob použitíOdstraňte veškeré exkrementy zanechané kočkami nebo psy. Pro větší účinnost umyjte postižená místa přípravkem Wash & Get Off Spray nebo postříkejte vodou a poté důkladně umyjte s přípravkem Wash & Get Off Spray. Protřepte láhev a použijte Get Off Spray na postižené místo a okolo něj. Nechte působit. Jedno použití odradí kočky, psy a jiná zvířata od dalšího znečištění. Pokud je to nutné k odrazení zvláště vytrvalých domácích zvířat, ošetření může být opakováno každých 24 hodin. K ošetření větších znečištěných nebo označkovaných ploch používejte koncentrované množství snadno aplikovatelného prostředku Get Off My Garden – rozprašovací krystalky.
Bezpečnost práce 
UpozorněníTento sprej není určen na ošetření rostlin.
Způsob skladováníPři teplotě 5-30°C.
Doba použitelnostiDoba použitelnosti: 36 měsíců.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03