logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

Hlášení NÚ

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

HYPEROX

[ Zpět ]

NázevHYPEROX
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska223-01/C
Držitel rozhodnutíAntec International Limited,Windham Road, Chilton Industrial Estate, Sudbury, Suffolk, CO10 6XD Velká Britanie.
VýrobceAntec International, Velká Britanie. Krka, Slovinsko.
Složení100 g tekutého koncentrátu obsahuje: 5 g kyseliny peroctové, 25 g peroxidu vodíku, kyselinu octovou.
Popis přípravkuČirá kapalina.
Balení5 l, 20 l.
UžitíDezinfekční přípravek pro veterinární hygienu s účinkem proti bakteriím, plísním a virům a s protituberkulózním účinkem .Přípravek k dezinfekci prostor s potravinami a krmivy /potravinářským odpadem.
Způsob použitíPracovní roztok HYPEROXU se používá pro rozprašování, mlžení a jako dezinfekční lázeň zvířat a prostor, kde jsou zvířata ustájena. Přípravek lze, kromě mlžení, použít za přítomnosti zvířat. Pro běžnou dezinfekci předem očištěných povrchů se používá 0,5 % roztok. Zamíchejte 0,5 dl Hyperoxu do 10 l vody ( 0,5 l Hyperoxu na 100 l vody ). Připravený roztok aplikujte na povrchy tlakovým promývačem, zádovým rozprašovačem a do uzavřených prostor pomocí termome-chanického aplikátoru.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPři teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním světlem.
Doba použitelnosti18 měsíců.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03