logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

 

 Hlášení NÚ

 

Implementace 2019

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginSeznam DDD PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

OO – CIDE PLV.

[ Zpět ]

NázevOO – CIDE PLV.
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska222-01/C
Držitel rozhodnutíAntec International Limited,Windham Road, Chilton Industrial Estate, Sudbury, Suffolk, CO10 6XD Velká Britanie.
VýrobceAntec International Limited,Windham Road, Chilton Industrial Estate,Sudbury, Suffolk, CO10 6XD Velká Britanie. Krka,d.d., Šmarješka cesta 6, 8501 Novo mesto, Slovenia.
SloženíSáček 1.: 100 g prášku obsahuje: 95,7 g chloridu amonného. Sáček 2.: 100 g granulátu obsahuje: 6,8 g hydroxidu sodného.
Popis přípravkuSáček 1. je bílý prášek, sáček 2. je žlutý prášek.
BaleníSáček 1. prášek 1,46 kg, sáček 2. granulát 1,65 kg.
UžitíDezinfekční přípravek pro veterinární hygienu s účinkem proti parazitům, bakteriím, plísním a virům
Způsob použitíZpůsob použití: Vyprázdněné chovy před dezinfekcí vyčistěte. Připravte pracovní roztok č.1. z obsahu sáčku č.1. Vysypte obsah sáčku do 30 l studené vody a důkladně zamíchejte. Tak se připraví 5 % roztok, který se rozprašuje na podlahy, podpěry, stěny a ostatní plochy v množství 300 ml/m2. Na stěny a podpěry by roztok měl být rozprášen do výšky 0,5 metru. Pak připravte pracovní roztok č.2. Vysypte obsah sáčku č.2 do 30 litrů studené vody a důkladně zamíchejte. Tento pracovní roztok aplikujte na plochy po předchozím ošetření pracovním roztokem č. 1, dokud jsou plochy ještě vlhké. Při reakci dvou aktivních látek se objeví růžové zbarvení, které je důkazem správného dezinfekčního účinku přípravku. Dané množství roztoků stačí na dezinfekci 100 m2 plochy.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě schválené MZ ČR.
Upozornění 
Způsob skladováníPři teplotě do 25°C. Chraňte před přímým světlem.
Doba použitelnosti24 měsíců.

Aktualizováno Pátek, 17 Leden 2020 10:03