logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginSeznam DDD - bude k dispozici do 31.12.2022 PDF Tisk Email

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže zcela ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Odkazy na veřejnou databázi Ministerstva zdravotnictví jsou: https://eregpublicsecure.ksrzis.cz/Registr/CHLAP/Biocid (seznam oznámených biocidních přípravků), popřípadě www.echa.eu (seznam povolených biocidních přípravků na Evropské agentuře pro chemické látky (ECHA).

Po 31.12.2022 bude se souhlasem Ministerstva zemědělství publikace tohoto seznamu ukončena. Údaje k oznámeným a schváleným biocidům budou po tomto datu k dispozici na výše uvedených odkazech Ministerstva zdravotnictví a agentury ECHA.

Aktualizováno: 1.5.2019

 

Superadit® - KIL

[ Zpět ]

NázevSuperadit® - KIL
Skupina5 - dezinfekce vody
Číslo stanoviska64/2005
Držitel rozhodnutíC&D spol. s r.o., Musílkova 8/184 150 00 Praha 5 Česká republika.
VýrobceC&D spol. s r.o., Musílkova 8/184 150 00 Praha 5
Složeníchlormethyl a methylisothiazolinony,
Popis přípravkukapalina,
Balení 
Užitíbiocidní přípravek pro úpravu technologické vody, pro aplikaci do vodních systémů s cirkulující vodou. Potlačuje růst plísní, kvasinek, řas, bakterií a všech ostatních slizotvorných mikroorganizmů, které se vyskytují ve vodních systémech. Neobsahuje fenoly a formaldehyd.
Způsob použitídoporučená koncentrace 0,55 - 3,0 ml.1-1, při teplotě maximálně do 70°C.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníV originálním obalu v suchu a chladu v dobře větratelné místnosti.
Doba použitelnosti12 měsíců

Aktualizováno Pátek, 19 Listopad 2021 12:21