logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

PROTECT nástraha na hubení mravenců faraonů

[ Back ]

NázevPROTECT nástraha na hubení mravenců faraonů
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska46/2007
Držitel rozhodnutíSLOM spol. s r.o., Zálešná IV/1177 Zlín 76001 Česká republika
VýrobceBábolna Bio kft. Budapest Szállás u 6,
Složeníúčinná látka: – 0,5% S methopren, 0,015%-BHT(2,6-di-terc-butyl-4-methylfenol), (EC204-881-4),
Popis přípravkuinsekticid ve formě granulátu – prachu, žluto hnědé barvy, vůně jako pečeně, pH 6,0-7,0,
Balení 
Užitínástraha na hubení mravenců faraónů v domácnostech,
Způsob použitípo vybalení přestřihněte nástrahu na označeném místě a jednotlivé časti přilepte na místa výskytu. Dělnice mravenců zanášejí nástrahu do mraveniště na krmení královny. Přípravek nemá smrtící účinek, ale zabraňuje rozmnožování, sterilizuje královnu a v průběhu 12-14 týdnů vymře populace mraveniště. Navrhovaná dávka je cca 2-3 kazety 3,5g nástrahy do klasických kuchyní nebo koupelen, cca 10m?. Při hojném výskytu mravenců doporučujeme ponechat nástrahu po dobu 3 měsíců na stejném místě. Po vyprázdnění nástrahu doplňovat, dva týdny před rozmístěním nástrahy doporučujeme použit tekutý rozprašovač na snížení počtu mravenců. Dodržením uvedených zásad můžete dosáhnout 100% účinnost.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPřípravek skladujte v originálních obalech, v suchých, tmavých a uzamykatelných skladech. Uskladnění i transport provádějte odděleně od poživatin, léků, krmiv, dezinfekčních látek a jejich obalů.
Doba použitelnosti18 měsíců

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03