logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

DeLaval footbath solution 500

[ Back ]

NázevDeLaval footbath solution 500
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska27/2008
Držitel rozhodnutíDeLaval International AB, Industriepark 8-10, 9031 Drongen, Belgie.
VýrobceDeLaval International AB, Industriepark 8-10, 9031 Drongen, Belgie.
SloženíAqua purificata, Cupri sulfas pentahydricus, Acidum aceticum, Aluminii sulfas hydricus, Glutaralum, Ethanoli solutio - alkyldimethylbenzylammonii chloridum et octyldecyldimethylammonii chloridum et dioctyldimethylammonii chloridum et didecyldimethylammonii chloridum, Zinci sulfas heptahydricus, Color (E 131).
Popis přípravkuČirá modrá kapalina
BaleníHDPE modrý kanystr s uchem a s PE nebo PVC červeným šroubovacím uzávěrem s pertlí. 1 x 25 kg.
Užitíveterinární přípravek – dezinfekce paznehtů.
Způsob použitíPříprava roztoku – 5 litrů DeLaval foothbath solution 500 na 100 litrů vody ( 5 % ). Hygienický stav paznehtů - Špatný hygienický stav 5 %, každé 4 dny; Dobrý až uspokojivý stav 5 %, každých 7 dní. Před aplikací se doporučuje opláchnutí paznehtů čistou vodou. Provádějte pravidelnou kontrolu roztoku v lázni pro zajištění čistoty a účinnosti roztoku. V případě znečištění roztoku připravte nový.
Bezpečnost práceZpůsobuje popáleniny ( R34), může způsobit zdravotní potíže v případě inhalace a v kontaktu s pokožkou (R42/43), toxický pro vodní organizmy (R51). Skladujte mimo dosah dětí(S02). Nedýchejte plyny a výpary(S23). V případě kontaktu s očima, ihned vypláchněte proudem vody a vyhledejte lékařskou pomoc (S26). Používejte vhodné ochranné pomůcky a oblečení – rukavice, brýle (S36/37/39). V případě nehody či nevolnosti vyhledejte ihned lékařskou pomoc a ukažte etiketu výrobku (S45).
UpozorněníPřípravek je nutné ředit ! Pečlivě vypláchněte veškeré odměrné nádob a skladujete mimo dosah dětí. Nádobu udržujte pečlivě uzavřenou. Nepoužívejte prázdný obal k opětovnému plnění. Před vhodnou likvidací obal řádně vypláchněte.
Způsob skladováníPři teplotě do 25°C.
Doba použitelnosti12 měsíců

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03