logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

PESTSTOP B 16 EC

[ Back ]

NázevPESTSTOP B 16 EC
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska55/2008
Držitel rozhodnutíSLOM spol. s r.o. Zálešná IV/1177 Zlín 760 01
VýrobceBábolna Bio Kft .Budapest Szállás u. 6,
Složení12% cifenotrin; 4 % d-tetrametrin,
Popis přípravkudezinsekční emulzní koncentrát
Balení1 litr v plast.obale .
Užitímoderní, vypuzující emulzní koncentrát zaručuje účinnou ochranu od škodlivého lezoucího hmyzu v uzavřených prostorách. Vhodný pro švábovitý hmyz , ploštice, mravence, blechy apod.
Způsob použitíPo zředění aplikujte formou postřiku . Před použitím protřepat. Dávkování 50ml do 5 litrů vody při slabém zamoření nebo jako prevence. Spotřebujte v ten den. Zaměřte se cíleně na cestičky a úkryty hmyzu. Schne bez stopy! Má velmi dobré vypuzující vlastnosti. Účinnost přípravku je 2 až 4 týdny. Silné zamoření 100ml do 5 litrů vody = 100m2 plochy.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozorněnípřed použitím důkladně protřepat.
Způsob skladováníSkladujte v originálních neporušených obalech v suchém skladu, hygienicky čistém, dobře větratelném a uzavřeném při teplotě nad + 5°C, odděleně od potravin, léků, krmiv, dezinfekčních prostředků a obalů od těchto látek.
Doba použitelnosti24 měsíců od data výroby

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03