logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginList of biocides PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   
List of biocides

UDDERgold® PLATINUM

[ Back ]

NázevUDDERgold® PLATINUM
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska85/2008
Držitel rozhodnutíEcolab Hygiene s.r.o., Hlinky 118, 603 00 Brno, Česká republika.
VýrobcePacking Advantage Corporation (PAC), 4633 Downey Road, Los Angeles, California 900058, USA.
Složenía) UDDER gold Platinum Germicidal Barrier Teat Dip Base - Natrii chloritum 0,64 %, Vehiculum. ) UDDER gold Platinum Germicidal Barrier Teat Dip Activator – Acidum lacticum 2,64 %, Glycerolum 5,0 %, Alcohol isopropylicus, Vehiculum 100 %.
Popis přípravkua) UDDER gold Platinum Germicidal Barrier Teat Dip Base – čirá bezbarvá viskózní kapalina, b) UDDER gold Platinum Germicidal Barrier Teat Dip Activator - žlutá viskózní kapalina.
Balenía,b) HDPE kanystr se šroubovacím PP nebo PE uzávěrem. a,b) 1 x 20 l.
UžitíTekutý přípravek pouze pro vnější použití jako namáčecí koupel struků pro dojnice. Namáčecí koupel struků s baktericidní bariérou UDDERgold® PLATINUM. Přípravek k prevenci šíření organismů, způsobujících mastitidu. UDDERgold Platinum Aktivátor lze použít pouze s přípravkem UDDERgold Platinum Báze
Způsob použitíStejné objemy obou složek přípravku UDDERgold Platinum, Báze a Aktivátoru, nalijte do čistého odměrného válce a promíchejte tak, aby byla barva směsi homogenní. Průměrná spotřeba výrobku činí 7,5 ml na dojnici a dojení. Ihned po dojení ponořte struky přinejmenším do poloviny do namáčecí koupele struků s baktericidní bariérou UDDERgold Platinum. Nechte na vzduchu zaschnout. Neotírejte. Před dalším dojením struky náležitým postupem pečlivě omyjte.
Bezpečnost práceUchovávat mimo dosah dětí. Pouze pro zvířata. Pouze pro vnější použití. Po použití si umyjte ruce. Používejte v dobře větraných prostorách - může dojít k nahromadění dráždivého plynu, oxidu chloričitého. Zamezte kontaminaci očí; pokud k ní dojde, oči vypláchněte velkým množstvím vody. Pokud se objeví známky podráždění, vyhledejte lékaře. Při náhodné expozici přípravek odstraňte zředěním, tj. při potřísnění omyjte vodou, při požití se napijte vody a při inhalaci odejděte na čerstvý vzduch.Nespotřebovaný roztok zlikvidovat dle platných právních předpisů.
UpozorněníNepoužívejte na traumatizované či zanícené struky. Vysaďte u dojnic jevících známky podráždění či přecitlivělosti. Nepoužívejte k dezinfekci dojícího zařízení. PŘED DOJENÍM OMYJTE VEMENA A STRUKY A OSUŠTE JE. Za mrazu nevyhánějte dojnice ven, dokud přípravek na strucích dokonale nezaschne. Odměrky použité k aplikaci koupele po dojení vyprázdněte a před dalším použitím omyjte. Nemíchejte s jinými chemickými látkami. Pokud dojde k viditelnému znečištění přípravku v aplikační odměrce, vylijte obsah a naplňte čerstvým roztokem. Zrazení nemá vliv na účinnost výrobku, pokud bude obsah rozmrazen a pečlivě roztřepán PŘED smícháním obou složek (Báze a Aktivátor).
Způsob skladováníPři teplotě do 25°C, chránit před přímým slunečním zářením a umělým osvětlením, chránit před mrazem. Skladovat v uzavřených originálních obalech.
Doba použitelnosti24 měsíců, připravený roztok kapalin spotřebovat ihned (během 2 – 3 hodin).

Last Updated on Thursday, 16 May 2019 12:02