logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

KENECO

[ Back ]

NázevKENECO
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska24/2009
Držitel rozhodnutíCID LINES NV, Waterpoortstraat 2, 8900 Ieper, Belgie. Phramed s.r.o., Mendlova 32, 74235 Odry
VýrobceCID LINES NV, Waterpoortstraat 2, 8900 Ieper, Belgie.
SloženíChlorhexidini digluconas, Hydroxypropyl guar, Allantoinum, Adeps lanae oxyethylenatus, Alcohol isopropylicus, Glycerolum, Menthae arvensis etheroleum, Lipidoalcoholum oxyethylenati, Acidum citricum, Ceruleum protectum V (E 131) , Aqua purificata.
Popis přípravkuČirá viskózní kapalina modré barvy.
Balenía/, b/ HDPE sud s HDPE víkem, a/ 20 l, b/ 200 l.
UžitíOšetřující přípravek na struky po dojení na bázi chlorhexidinu. KENECO obsahuje ideální kombinaci dezinfekční složky, pokožku ošetřujících a hojivých látek pro zdravé, jemné a pružné struky. Díky výrazné barvě lze snadno rozeznat ošetřená zvířata. Nestéká a je vždy připraven k použití. .
Způsob použitíOšetření struků po dojení. KENECO je určený k přímému použití po dojení. Aplikujte pomocí čistých nádobek k ošetření struků. Přípravek neřeďte !!!!
Bezpečnost práceSkladujte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí, vypláchněte velkým množstvím vody a vyhledejte lékařskou pomoc. V případě náhodného požití vypijte velké množství vody a vyhledejte lékařskou pomoc. Po manipulaci s přípravkem si umyjte ruce. Likvidujte obalů podle platných předpisů v ČR.
Upozorněníouze pro zvířata. Pouze na vnější použití.
Způsob skladováníPři teplotě do 30 °C.
Doba použitelnosti18 měsíců

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03