logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginList of biocides PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   
List of biocides

Flygold Ultra

[ Back ]

NázevFlygold Ultra
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska32/2009
Držitel rozhodnutíBayer s.r.o. Environmental Science Siemensova 4 155 00 Praha 5 - Stodůlky Česká republika
VýrobceBayer Environmental Science S.A., Lyon, Francie,
Složeníimidacloprid 5g/kg,
Popis přípravkugranulovaná nástraha proti mouchám,
Balení320g, 2 kg,
Užitíinsekticidní přípravek pro profesionální použití proti mouchám,
Způsob použitíFormou nátěru - obsah jednoho balení (= 350g) vsypat do 250 ml vody a důkladně promíchat. Nechat stát asi 15 minut a po opětovném promíchání je možno provádět nátěr. Pasta se natírá pomocí štětce na povrchy, kde mouchy odpočívají (stěny, konstrukce, okenní parapety). Vyhýbejte se velmi zaprášeným povrchům. Nástrahu je možné rovněž natřít na jutové pytle, lepenku nebo tkaninu, která se pak zavěsí v prostoru s hojným výskytem much. Volně sypaná - nástraha se umístí do mělkých misek nebo rozptýlí přímo z nádoby na suché rovné povrchy tak, aby jednotlivé granule ležely blízko sebe, ale nevytvářely hromádky. Pro lepší výsledky se mohou granule mírně navlhčit. Dávkování: obsah 1 balení (350 g) postačuje k ošetření 175 m2 podlahové plochy stáje. Nejlepších výsledků se dosáhne, je-li nástraha použita na mnoha místech. Pro větší úspěšnost se vyhýbejte aplikaci na chladných místech s průvanem. Ošetření je třeba načasovat na začátek sezóny a zabránit tak masivnímu rozmnožení much a následně opakovat dle potřeby. Doba působení je 4-6 týdnů.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřípravek je hořlavý! Pro ryby jedovatý! Uchovávejte mimo dosah dětí. Nesmí být používán ve volné přírodě! Zamezte kontaminaci potravin, krmiv a pitné vody! Nepokládat na místa, který jsou přístupná hospodářským a domácím zvířatům! Nesmí být použito jinak , než je uvedeno v návodu k použití! Návod k použití Formou nátěru Obsah jednoho balení (= 350g) vsypat do 250 ml vody a důkladně promíchat. Nechat stát asi 15 minut a po opětovném promíchání je možno provádět nátěr. Pasta se natírá pomocí štětce na povrchy, kde mouchy odpočívají (stěny, konstrukce, okenní parapety). Vyhýbejte se velmi zaprášeným povrchům. Nástrahu je možné rovněž natřít na jutové pytle, lepenku nebo tkaninu, která se pak zavěsí v prostoru s hojným výskytem much. Volně sypaná Nástraha se umístí do mělkých misek nebo rozptýlí přímo z nádoby na suché rovné povrchy tak, aby jednotlivé granule ležely blízko sebe, ale nevytvářely hromádky. Pro lepší výsledky se mohou granule mírně navlhčit. Dávkování: obsah 1 balení (350 g) postačuje k ošetření 175 m? podlahové plochy stáje. Nejlepších výsledků se dosáhne, je-li nástraha použita na mnoha místech. Pro větší úspěšnost se vyhýbejte aplikaci na chladných místech s průvanem. Ošetření je třeba načasovat na začátek sezóny a zabránit tak masivnímu rozmnožení much a následně opakovat dle potřeby. Doba působení je 4-6 týdnů.
Způsob skladováníSkladovat odděleně od potravin a krmiv. Skladovat pouze v uzavřených originálních obalech při teplotách do 30°C.
Doba použitelnosti5 roků od data výroby

Last Updated on Thursday, 16 May 2019 12:02