logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Zero Puce spray Environment

[ Back ]

NázevZero Puce spray Environment
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska52/2009
Držitel rozhodnutíTommi CZ spol. s r.o Za Nádražím 2569 Písek 39701 Česká republika
VýrobceLaboratoires Héry, ZAC de la Perri?re, 49800 BRAIN SUR L’AUTHION, FRANCE.
SloženíPerméthrine (CAS 52645-53-1) 0,5% (m/m); Pipéronyle butoxyde(CAS 51-03-6) 1% (m/m), pyriproxyf?ne (CAS 95737-68-1) 0,05% (m/m),
Popis přípravkuspray 500ml
Balení500ml
UžitíENVIRONMENT INSEKTICIDNÍ SPREJ (NA OKOLÍ)Účinný během 2 týdnů. Eliminuje blechy a jejich larvy v okolí se zvířaty. Pro použití doma či v autě. Insekticid/larvicid Blechy stráví pouze 10% svého života na srsti zvířete a 90% v okolí se zvířaty (auto, pelíšek, car-pet…) K účinnému boji s parazity je proto nutné dbát na okolí, kde se zvířata vyskytují a zabraňovat případnému zamoření parazity. Zero Puce Environment insekticidní sprej obsahuje látku permethrin, která je účinnou zbraní pro boj jak s blechami tak jejich larvami díky složce Pyriproxyfén. Okamžité výsledky zaručeny. Používejte každý druhý týden dle potřeby.
Způsob použitíDůkladně přípravek protřepejte. Dodržujte vzdálenost 20cm při aplikaci daného místa např.: auta, pelíšku, koberců aj. Nedoporučujeme používat sprej na velmi cenný nábytek a na koberce světlých barev. Toto 500ml balení je účinné pro 25m2.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNepoužívejte přímo na zvířecí srst nebo na rostliny. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zabraňte kontaminaci s jídlem či vodou a kontaktu s očima, pokožkou či sliznicí. V případě kontaktu ihned vymyjte velkým množství vody a konzultujte se specialistou. Při pozření navštivte ihned veterinárího lékaře. Používejte rukavice.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti3 roky

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03