logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginList of biocides PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   
List of biocides

VULCAN C

[ Back ]

NázevVULCAN C
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska12/2010
Držitel rozhodnutíPelGar spol. s r.o. Na výsluní 2424/7 100 00 Praha 10
VýrobcePelGar International Ltd., Unit 13, Newman Lane, Industrial Estate, Alton, Hampshire GU34 2 QR, Velká Británie. Pro firmu PelGar s.r.o. vyrábí a přebaluje AGROCHEMA družstvo STUDENEC, 675 02 Koněšín, okres Třebíč.
Složení100 gramů cypermethrinu na litr přípravku
Popis přípravkučirá, žlutohnědá kapalina charakteristického zápachu ve vodě emulgující, kombinovaný koncentrát
Balení 
Užitípro hubení široké škály obtížného hmyzu a skladištních škůdců. Přípravek je určen k použití v domácnostech, potravinářských provozech (pekárny, mlékárny, pivovary, jatky, mlýny), restaurace, nemocnice, prázdné sklady a technické prostory (garáže, sklepy apod.)
Způsob použitíKombinace dvou účinných látek, organofosfátu a pyrethroidu zaručuje maximální účinnost proti široké škále obtížného hmyzu se aplikuje postřikem ve formě vodní emulze. Před použitím je nutné pracovní jíchu důkladně promísit, a to i opakovaně, jestliže zůstává v postřikovačích delší dobu nebo přes noc. Slabé zamoření: 100 ml přípravku v 5 litrech vody na 100 m2. Silné zamoření: 100 ml přípravku ve 2.5 litrech vody na 100 m2.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPřípravek skladujte v suchých, chladných a uzamykatelných skladištíchpři teplotě od +5 až 30°C. Skladujte v originálních neporušených obalech. Chraňte před přímým slunečním světlem a mrazem.
Doba použitelnosti3 roky

Last Updated on Thursday, 16 May 2019 12:02