logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginList of biocides PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   
List of biocides

PREDATOR 3D KONCENTRÁT

[ Back ]

NázevPREDATOR 3D KONCENTRÁT
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska66/2010
Držitel rozhodnutíLeroy cosmetics s.r.o., Nejdecká 600, 69144 Lednice.
VýrobceLeroy cosmetics s.r.o., Nejdecká 600, 69144 Lednice.
SloženíTransfluthrin 10 g/kg, Propan-2-ol.
Popis přípravkubílá kapalina
Balení 
UžitíStabilizovaný koncentrát insekticidního přípravku pro neprofesionální použití do zahradních mechanických a motorových postřikovačů. Určený k hubení komárů a dalšího škodlivého a obtížného hmyzu. Je použitelný ve vnitřních i venkovních prostorách obytných a hospodářských budov, provozovnách a výrobnách, jakož i v objektech živočišné výroby apod. Je taktéž použitelný k venkovnímu ošetření
Způsob použitíPřed zásahem je třeba důkladně uzavřít okna a dveře, vypnout ventilaci a utěsnit případné další otvory, kterými by vyvíjený aerosol unikal a nechat je uzavřeny ještě alespoň 60 minut po aplikaci. Je třeba zajistit rovnoměrné rozptýlení aerosolu v prostoru. Poté se objekt odvětrá. Dávkování: Vnější prostor 0,01- 0,03 g/m2 koncentrátu.Vnitřní prostor 0,01-0,015 g/m3 koncentrátu. Před použitím je třeba přípravek řádně protřepat, aby se homogenizoval. K ředění se používá pouze voda.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníV objektech živočišné výroby lze přípravek aplikovat za přítomnosti zvířat, ale je nutné se vyvarovat přímých zásah? hospodářských zvířat při postřiku. Je zakázáno ošetřovat krmiva a zdroje pitné vody. Po aplikaci je nutno umýt žlaby, napáječky a plochy k naskladnění krmiva.
Způsob skladováníPřípravek skladujte při teplotách +5 do +30 C° v suchých uzamykatelných skladech v původních uzavřených obalech, odděleně od potravin, nápojů, léků, krmiv, hnojiv a dezinfekčních přípravků a prázdných obalů od těchto látek.
Doba použitelnostiPři dodržení skladovacích podmínek v originálních nepoškozených obalech je doba použitelnosti přípravku 2 roky od data výroby.

Last Updated on Thursday, 16 May 2019 12:02