logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

VIKTORY ANTIVESPE

[ Back ]

NázevVIKTORY ANTIVESPE
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska86/2010
Držitel rozhodnutíAgrovita, spol. s r. o., Za Rybníkem 779, 252 42 Jesenice, Česká republika
VýrobceKollant S. p. A., Via C. Colombo 7/7A, 300 30 Vigonovo, Italy,
SloženíÚčinné látky: tetramethrin 0,21%, permethrin 25/75 0,52%, piperonyl buoxid 1,24%,
Popis přípravkuSprejová bombička 750 ml,
Balení750 ml,
UžitíInsekticidní sprejová bombička proti vosám,
Způsob použitíPřed použitím důkladně protřepejte. Při použití proti vosám namiřte trysku ze vzdálenosti 2-3 metrů na vchod hnízda a aplikujte přípravek střikem trvajícím 2-4 vteřiny tak, aby paprsek směřoval pokud možno dovnitř hnízda. Postříkejte i okolí vchodu a povrch celého hnízda, pokud je to možné. Pokud je hnízdo vos v zemi, ucpěte po aplikaci přípravku jeho vchod zeminou nebo drnem. Nejvhodnější doba pro zásah proti vosímu hnízdu je krátce po západu slunce. Po pečlivě provedené aplikaci uhynou všichni příslušníci hnízda a celá kolonie zanikne. Rovněž můžete aplikovat přípravek přímo na vosy vyskytující se mimo hnízda, nebo že přípravek aplikujte na všechna místa, na něž vosy často usedají. Na postříkaných místech hyne hmyz po dubu několika dní.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřípravek však nesmí být aplikován přímo na potraviny a nápoje, ani na plochy s nimiž potraviny nebo nápoje přicházejí do styku.
Způsob skladováníSkladujte v původním balení na suchém místě a chraňte před mrazem, odděleně od potravin, nápojů, léků, krmiv a těkavých chemikálií. Chraňte před přímými slunečními paprsky a nevystavujte teplotě vyšší než 50°C.
Doba použitelnosti2 roky od data výroby

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03