logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

VIKTORY Gel Cockroaches

[ Back ]

NázevVIKTORY Gel Cockroaches
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska89/2010
Držitel rozhodnutíAgrovita, spol. s r. o., Za Rybníkem 779, 252 42 Jesenice, Česká republika
VýrobceKollant S. p. A., Via C. Colombo 7/7A, 300 30 Vigonovo, Italy,
SloženíImidacloprid 2,15%,
Popis přípravkuinsekticidní nástraha ve formě gelu,
Balení35 g gelu v jednom dávkovači.
Užitípro použití proti rusům a švábům a jejich nymfám. Přípravek je účinný proti těmto druhům: rusu domácímu (Blattella germanica), švábu obecnému (Blatta orientalis), švábu hnědopásému (Supella longipalpa) a švábu americkému (Periplaneta amaricana),
Způsob použitíje zvláště vhodné v prostorách, kam nelze aplikovat insekticidy ve formě postřiků. Přípravek obsahuje potravní atraktanty čímž je zajištěna jeho vysoká účinnost. Přípravek se aplikuje pomocí speciálního aplikátoru ve formě kapek a lze ho velmi přesně dávkovat, na všechna místa, kde se rusi a švábi ukrývají, vyhledávají potravu a kde se pohybují. Možné se aplikovat i na svislé plochy. Aplikovaný přípravek je nutné pravidelně kontrolovat a doplňovat po 1-2 týdnech, je-li spotřebován. Švábi a rusi hynou do 24 hodin po pozření přípravku a přípravek zůstává účinným asi 3 měsíce. Speciální dávkovač dávkuje přípravek v kapkách o hmotnosti 0,04 g. Každá kapka má po aplikaci průměr kolem 4 mm. Proti rusu domácímu a švábu hnědopásému aplikujte 1- 4 kapky a proti švábu obecnému a švábu americkému aplikujte 2-6 kapek přípravku na každý čtvereční metr ošetřené plochy, podle intenzity zamoření.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte v originálních obalech, v suchých, chladných a uzamčených skladech, odděleně od potravin, nápojů, léků, krmiv a chemických látek. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu a teplotám vyšším než 40 0C. Chraňte před mrazem.
Doba použitelnosti2 roky

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03