logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

VIKTORY TRAP KILL ANTS

[ Back ]

NázevVIKTORY TRAP KILL ANTS
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska92/2010
Držitel rozhodnutíAgrovita, spol. s r. o., Za Rybníkem 779, 252 42 Jesenice, Česká republika
VýrobceKollant S. p. A., Via C. Colombo 7/7A, 300 30 Vigonovo, Italy,
SloženíImidacloprid 0,5%,
Popis přípravkuinsekticidní nástraha ve formě pasty plastikových v insekticidní staničce,
Balení2 insekticidní staničky v jednom balení.
Užitíproti všem druhům mravenců, pronikajícím z venku do vnitřních prostor budov a v bezprostředním okolí budov,
Způsob použitíaktivujte propíchnutím místa označeném na okraji staničky, aby byl umožněn vstup mravencům. Staničku umístěte do blízkosti hnízda nebo cestiček mravenců. V případě silnějšího výskytu mravenců v okolí budov je nutné použít několik staniček umístěných ve vhodné vzdálenosti od sebe. V tomto případě také zvětšete všechny vstupní otvory do staniček. Při mírném výskytu mravenců: jedna stanička umístěná poblíž vchodů do hnízda nebo poblíž cestičky mravenců Při silnějším výskytu: 2-3 staničky umístěte poblíž každého z vchodů do hnízda nebo poblíž všech cestiček mravenců. Aby nedocházelo k poškozování staniček, nepokládejte staničky na místa, která jsou pravidelně uklízena.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte v originálních obalech, v suchých, chladných a uzamčených skladech, odděleně od potravin, nápojů, léků, krmiv a chemických látek. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu a teplotám vyšším než 40 0C. Chraňte před mrazem.
Doba použitelnosti2 roky

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03