logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

HD COMBI CLEAN

[ Back ]

NázevHD COMBI CLEAN
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska95/2010
Držitel rozhodnutíSYPERA s.r.o., V Lučinách 355, 463 12 Liberec XXV – Vesec Česká republika
VýrobceNorkem AS; , Lagerveien 12 B, N -4033, Stavanger, Norsko,
SloženíHydroxid sodný (10-30 %); Chlornan sodný (10-30%); Metakřemičitan disodný (1-5%); Aminy, N-C8-22-alkylpolytrimethylenpoly-karboxymethyl-deriváty, sodné soli (1-5%); Aminy,koko-alkyldimethyl,N-oxidy (0-1%),
Popis přípravkukapalina,
Balení25 l, 5 l
UžitíAlkalický přípravek s baktericidním, fungicidním, virucidním (na bakteriofág) účinkem. S účinkem proti MRSA, proti kmenům Salmonella enterica a Listeria monocytogenes). Přípravek je určen pro dezinfekci produkčních místností v potravinářství na podlahy, stěny a strojní a technologické zařízení.
Způsob použití20 – 30 ml/l . Nechte přípravek působit a před zaschnutím opláchněte čistou vodou. Teplota vody max. do 50°C. Čas působení (kontaktní čas): baktericidní, fungicidní virucidní (proti bakteriofágům) účinnost, proti Salmonella enterica a Listeria monocytogenes a MRSA 30ml/l – čas 5 minut, 20 ml/l – čas 10 minut.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPlochy, které přicházejí do styku s poživatinami musí být po umytí opláchnuty čistou vodou.
Způsob skladováníNesmí se používat hliníkový obal. Neskladovat spolu s kyselinami a kyselými látkami a směsmi. Obal uchovávat těsně uzavřený a suchý. Teplota skladování nesmí klesnout pod bod mrazu a nesmí dojít k přehřátí produktu. Směs nesmí být skladována pod přímým slunečním zářením ani u zdrojů tepla. Skladovat mimo dosah dětí a ne v blízkosti potravin. Může dojít k úniku chloru.
Doba použitelnosti12 měsíců v originálním obalu.

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03