logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

DES GEL

[ Back ]

NázevDES GEL
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska96/2010
Držitel rozhodnutíSYPERA s.r.o., V Lučinách 355, 463 12 Liberec XXV – Vesec Česká republika
VýrobceNorkem AS; , Lagerveien 12 B, N -4033, Stavanger, Norsko,
Složenísměs organických látek s ethanolem,
Popis přípravkugel
Balení300 ml, 1 Litr
UžitíDezinfekční želé na čisté ruce po umytí s účinností baktericidní, fungicidní a virucidní vč. Hygienické dezinfekce rukou. Vysoce účinná dezinfekce rukou. Obsahuje látky, které chrání kůži a brání vysušení.Neobsahuje parfém. pH pro pokožku 7, z
Způsob použitíPoužívá se na dezinfekci rukou po umytí. Pečlivě vetřete mezi prsty a kolem nehtů. Používejte před každým započetím práce a po každém umytí rukou. Kontaktní čas a ředění: 3ml – 30 sec.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníObal uchovávat těsně uzavřený a suchý. Neskladovat ve venkovních prostorách. Chránit před přímým slunečním osvitem a teplotami bod bodem mrazu. Neskladovat v přítomnosti zdrojů vznícení. Skladovat odděleně od potravin a mimo dosah dětí.
Doba použitelnosti12 měsíců v originálním obalu.

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03