logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

DOBOL MICROCAP

[ Back ]

NázevDOBOL MICROCAP
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska8/2011
Držitel rozhodnutíSLOM spol. s r.o., Zálešná IV/1177, Zlín 76001 Česká republika
VýrobceKwizda-France S.A., 30 avenue de l´Amiral Lemonnier, 78160 Marly-le-Roi, Francie,
Složeníbifenthrin 30g/litr
Popis přípravkumikroenkapsulovaný koncentrát, po naředění s vodou určený k aplikaci postřikem,
Balení250ml, 500ml, 1000ml.
Užitíinsekticidní přípravek určený proti larvám a dospělcům švábů a rusů , proti dospělcům komárů, mravencům a jiným druhům lezoucího a létajícího hmyzu a prachových roztočů.
Způsob použitínařeďte příparvek v dopoeučené koncentraci – při nízkém zamoření 80ml přípravku na 5 litrů vody, při vysokém stupni zamoření 160ml přípravku na 5 litrů vody, připravený roztok aplikujte na plochu 100m2 , obecně 50ml naředěné pracovní směsi na 1m2.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníV potravinářských provozech používejte pouze ve skladech. Nepoužívejte přímo na zvířata. Zamezte kontaminaci potravin a nápojů!
Způsob skladováníSkaladovat v původních obalech v chladných, suchých a dobře větraných prostorách při běžné teplotě odděleně od potravin, nápojů a krmiv.
Doba použitelnosti2 roky od data výroby

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03