logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginList of biocides PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   
List of biocides

ECACIN

[ Back ]

NázevECACIN
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska49/2011
Držitel rozhodnutíN.W.M. s.r.o. Dr. Stojana 307 765 02 Otrokovice Česká republika
Výrobcevyrobeno v EU pro NWM sro Otrokovice, Dr.Stojana 307, 765 02 Otrokovice,
Složenívoda (99,8%), aktivní chlor, směs kyseliny chlorné a chlornanu sodného (0,05%), chlordioxid, chlorid sodný; účinné látky: chlornan sodným max. 300 mg na 1 litr
Popis přípravkučirá kapalina se slabým zápachem chloru,
Balení 
UžitíDezinfekce, ničí bakterie, odstraňuje zápach. Všechny umyvatelné plochy a podlahy, pracovní plochy, potrubní systémy, odpadkové koše, předsterilizační příprava – nástroje, stěny a pracovní prostory od plísní, omítky a nátěry napadené plísní, střešní prostory, ve kterých se vyskytují hlodavci, holubi, stěny prázdných bazénů a vodu v bazénech, dezinfekce klimatizace, dopravní prostředky, odstranění zápachu po domácích zvířatech.
Způsob použitína dezinfekci povrchů se používá přípravek zředěný dle tabulky, umyjte běžným způsobem a nechejte zaschnout. Při použití aplikátoru s postřikovačem přípravek nastříkejte na povrch předmětu tak, aby vytvořil souvislou vrstvu a nechejte působit do zaschnutí. Přípravek se nesmí smíchat nebo přijít do kontaktu s kyselinami a kyselými přípravky!
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřípravek se nesmí smíchat nebo přijít do kontaktu s kyselinami a kyselými přípravky!
Způsob skladováníDlouhodobě skladujte v původních obalech mimo dosah dětí v chladnu a temnu, krátkodobě (při používání) možno skladovat maximálně do teploty 25°C. Neskladujte na slunci a v blízkosti zdrojů tepla . Malé množství přípravku je možné zneškodnit naředěním vodou a spláchnutím do odpadové kanalizace. Skladujte mimo dosah dětí při teplotě 5-30 C,.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Thursday, 16 May 2019 12:02