logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginList of biocides PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   
List of biocides

FLY BAIT MILK

[ Back ]

NázevFLY BAIT MILK
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska6/2012
Držitel rozhodnutíAgrovita, spol. s r. o., Za Rybníkem 779, 252 42 Jesenice Česká republika
VýrobceKollant S. p. A., Via C. Colombo 7/7A, 300 30 Vigonovo, Italy,
SloženíImidacloprid 0,5g ve 100 g přípravku,
Popis přípravkugranulovaná insekticidní nástraha žluté barvy,
Balení0,1; 0,5; 1; 2; 5 kg
Užitíproti dospělcům mouchy domácí a dalším druhům much, které jsou lákány vůní mléka.
Způsob použitípřípravek je vhodné aplikovat ihned na začátku sezóny výskytu much, dříve než dojde k jejich přemnožení. Aplikaci přípravku opakujte po 30 dnech, nebo dříve, pokud je nástraha spotřebována nebo již není pro mouchy atraktivní. Přípravek lze aplikovat dvojím způsobem: 1. Bez dalších úprav, v podobě, jaké byla dodána. Nástrahu položte ve vodorovné poloze na místě nejčastějšího výskytu much.V tomto případě dávkujte 200 g granulí na 100 m2 podlahové plochy. Mírné zvlhčení granulí zvyšuje účinnost. 2. Ve formě nátěru aplikujte přípravek následujícím způsobem: 200 g granulí smíchejte se 150 ml vody, dobře promíchejte a nechte asi 15 minut stát a znovu promíchejte. Pak nanášejte štětcem na nepórezní povrchy, na místa, kde se mouchy nejčastěji zdržují a kde odpočívají (zárubně dveří, trámy, ohradníky ve stájích, strop apod.)
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřípravek obsahuje složku, která je výrazně hořká pro člověka a savce, což snižuje riziko jeho náhodného pozření. Přípravek však není účinný proti mouchám a komárům, kteří sají krev,
Způsob skladováníSkladujte v originálních obalech v suchých, chladných, uzamčených skladech, odděleně od potravin, nápojů, krmiv, léků a chemických látek. Nevystavujte přímému slunečnímu svitu a teplotám vyšším než 40°C. Chraňte před mrazem.
Doba použitelnostiDoba použitelnosti 2 roky od data výroby.

Last Updated on Thursday, 16 May 2019 12:02