logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Sorexa Blocks

[ Back ]

NázevSorexa Blocks
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska9/2012
Držitel rozhodnutíBASF spol. s r.o., Šafránkova 3, 155 00 Praha 5, Česká republika
VýrobceBASF Agro B.V., Moosacherstr. 2, 69, 8820 Waedenswil/Au, Švýcarsko,
Složení0,005% difenacoumu, tj. 3-(3-bifenyl-4-yl-1,2,3,4-tetrahydro-1-naftyl)-4-hydroxycoumarin,
Popis přípravkuhotová nástraha ve formě voskových bloků,
Balení5 kg, 10 kg, 20 kg / PE láhev
Užitík hubení škodlivých hlodavců jako je potkan, krysa a myš,
Způsob použitíproti krysám - umístěte až 5 kostiček návnady na každém suchém místě po celé zamořené oblasti, zejména v krysích dírách, na cestičkách a kde uvidíte výkaly. Proti myším - umístěte jednu kostičku na každé místo asi 1-2 m od sebe, zejména tam, kde uvidíte výkaly, ohryzané předměty nebo jiné známky činnosti myší. Umísťujte návnady mimo dosah dětí, zvířat a ptáků. Návnady chraňte a zakrývejte, můžete použít krabice s otvorem, trubky nebo kusy plechu nebo dřeva, které upevníte šikmo ke zdi. Kde je to možné, upevněte kostičku s návnadou k zemi, aby hlodavec nemohl návnadu odnést.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPřípravek se skladuje v uzavřených originálních obalech v suchých uzamykatelných skladech při teplotách 5 až 30°C odděleně od potravin, nápojů, krmiv, hnojiv, desinfekčních prostředků a obalů od těchto látek. Chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sáláním tepelných zdrojů. Ke skladování nelze použít místnosti, v nichž byly skladovány pesticidy.
Doba použitelnosti2 roky od data výroby při skladování v původních neporušených obalech.

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03