logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Sorexa Gold

[ Back ]

NázevSorexa Gold
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska8/2012
Držitel rozhodnutíBASF spol. s r.o., Šafránkova 3, 155 00 Praha 5, Česká republika
VýrobceBASF Agro B.V., Moosacherstr. 2, 69, 8820 Waedenswil/Au, Švýcarsko,
Složení0,005% difenacoumu, tj. 3-(3-bifenyl-4-yl-1,2,3,4-tetrahydro-1-naftyl)-4-hydroxycoumarin,
Popis přípravkuhotová nástraha ve formě granulí obsahuje zrnité pícniny, které dělají návnadu chutnější, zvyšují její účinnost, vzbuzují počáteční zájem o návnadu a posilují přirozené sklony k požírání potravy,
Balení3 kg, 10 kg, 25 kg / PE láhev
Užitík hubení škodlivých hlodavců jako je potkan, krysa a myš,
Způsob použitíKrysy: Umístěte 100-200g návnady na dostatečný počet suchých míst po celém zamořeném prostoru, návnadu je třeba zakrýt pro zamezení přístupu dětí, zvířat a ptáků. Používejte zakrytí z trubek, krabice s otvorem nebo kusy plechu nebo dřeva, které připevníte šikmo ke zdi. Myši: Umístěte 20-30g návnady na místa jevící známky přítomnosti myší. Myši se krmí sporadicky, proto je podstatné rozmístit mnoho malých návnad asi 1-2 m od sebe. Návnady zakrývejte, jak je uvedeno výše. Pokud bude návnada sežrána beze zbytku, zvyšte dávku. Návnady doplňujte až do okamžiku, kdy je při kontrole naleznete netknuté.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPřípravek se skladuje v uzavřených originálních obalech v suchých uzamykatelných skladech při teplotách 5 až 30°C odděleně od potravin, nápojů, krmiv, hnojiv, desinfekčních prostředků a obalů od těchto látek. Chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sáláním tepelných zdrojů. Ke skladování nelze použít místnosti, v nichž byly skladovány pesticidy.
Doba použitelnosti2 roky od data výroby při skladování v původních neporušených obalech.

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21