logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

PROPAL HERKULES S

[ Back ]

NázevPROPAL HERKULES S
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska25/2012
Držitel rozhodnutíKREJSA Nekoř 74, 561 63 Hradec Králové, Česká republika
VýrobceAsplant-Skotniccy” Sp.J., 43-600 Jaworzno, ul. Chopina 78 A, NIP: PL 6320200270, Polsko,
Složení3,4 g/litr (0,4 %) d-tetrametrin, 10,2 g/litr (1,2 %) cifenotrin,
Popis přípravkuaerosolový insekticidní přípravek, nádoba je vybavena speciální prodlužovací trubičkou, zvláště užitečnou pro aplikaci přípravku v těžce přístupných místech,
Balení 
Užitík hubení veškerého lezoucího hmyzu v místnostech (zejména: rusů, švábů, blech, štěnic, mravenců faraónů, rybenek apod.) v zemědělských provozech. Přípravek je účinný proti vosám.
Způsob použitíPřed použitím protřepat nádobku a sundat ochranné víčko. Hubení lezoucího hmyzu v těžce dostupných místech. K obalu přiloženou prodlužovací trubičku zastrčit do otvoru rozprašovací trysky.Zmáčknout trysku a vtlačit přípravek. Doporučuje se postříkat také podlahové lišty a rohy a spodní části stěn. Hubení lezoucího hmyzu na odkrytých místech. K hubení lezoucího hmyzu na odkrytých a snadno přístupných místech není použití prodlužovací trubičky potřebné. Nasměrujte ústí trysky na místo, které má být ošetřeno. Zmáčkněte trysku a ze vzdálenosti 20 – 30 cm nasměrujte proud aerosolu na ošetřovaný povrch do okamžiku mírného zvlhčení. Aplikovat postřik formou bariéry 10 – 20 cm v sousedství hmyzem napadených míst takovým způsobem, aby lezoucí hmyz byl nucen přijít do styku s přípravkem nacházejícím se na postříkaném povrchu.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPo zákroku místnost pečlivě vyvětrejte.
Způsob skladováníS 47 – Uchovávejte při teplotě nepřesahující 30°C.
Doba použitelnosti36 měsíců

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03