logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Insect Shield Repellent Apparel

[ Back ]

NázevInsect Shield Repellent Apparel
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska54/2012
Držitel rozhodnutíVETCENTRUM Duchek s.r.o. K Hájům 946 155 00 Praha 5 – Stodůlky Česká republika
VýrobceInsect Shield, LLC, c/o Ms. Juli Mann, Steptoe & Johnson, LLP, 1330 Connecticut Avenue, NW, Washington, DC 20036-1795, USA,
SloženíPermerhrin (aktivní látka) 0,52%, tkanina (ostatní látky) 99,48%.
Popis přípravkurepelentní šátky a trička Insect Shield®,
Balení 
Užitíodpuzují blechy, klíšťata, mravence, komáry, pakomáry, mouchy a jiný nepříjemný hmyz. Chrání před nakažením hmyzem přenosnými chorobami, proti kterým neexistuje jiná prevence! Insect Shield® je registrovaná technologie (organizace EPA) s dlouhodobým efektivním účinkem.
Způsob použitíPro maximální účinek zkombinujte s jinými repelentními přípravky, které se aplikují na kůži. Nekombinujte s jinými přípravky obsahujícími Permethrin.
Bezpečnost práceZabraňte kontaminaci vody a potravin při skladování, používání a likvidaci. Nepouštějte psa s tímto oblečením v přírodě do vody (řeky, rybníky...) nebezpečí kontaminace!!! Perte odděleně od ostatního oblečení. Perte v ruce nebo na program pro jemné prádlo. Neošetřujte chemickým čištěním, ničí účinnou látku. Účinná látka vydrží až 70 praní.
UpozorněníNepoužívejte repelentní oblečení Insect Shield® u koček, pro kočky je účinná látka toxická!!! Nekombinujte s jinými přípravky obsahujícími Permethrin. Nepoužívejte na podrážděnou pokožku a v případě alergie na účinnou látku. Neužívejte jiným způsobem, než je určeno.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03