logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginList of biocides PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   
List of biocides

Sorexa Pasta

[ Back ]

NázevSorexa Pasta
Skupina14 - rodenticid
Číslo stanoviska63/2012
Držitel rozhodnutíBASF spol. s r.o., Šafránkova 3, 155 00 Praha 5, Česká republika
VýrobceBASF plc, St. Michael's Industrial Estate, Widnes, Cheshire WA8 8TJ,
Složenídifenacoum 0,05 g/kg (0,005% hmotnostních), tj. 3-(3-bifenyl-4-yl-1,2,3,4-tetrahydro-1-naftyl)-4-hydroxycoumarin,
Popis přípravkuhotová nástraha ve formě pasty v jednotlivých 15 g poživatelných sáčcích,
Balení0,5 kg / PP kbelík (obsahuje jednotlivé 15 g poživatelné sáčky), 1 kg / PP kbelík (obsahuje jednotlivé 15 g poživatelné sáčky), 1,5 kg / PP kbelík (obsahuje jednotlivé 15 g poživatelné sáčky), 3 kg / PP kbelík (obsahuje jednotlivé 15 g poživatelné sáčky), 5 kg / PP kbelík (obsahuje jednotlivé 15 g poživatelné sáčky), 10 kg / PE/HDPE kbelík (obsahuje jednotlivé 15 g poživatelné sáčky)
Užitív budovách, v jejich okolí a v kanalizačním systému. proti krysám, potkanům a myším, která působí také na populace rezistentní vůči jiným protisrážlivým přípravkům,
Způsob použitíPotkani a krysy: 200 g nástrahy nebo 13 poživatelných sáčků v jedových staničkách na dostatečný počet suchých míst po celém zamořeném prostoru. Myši: 30 g nástrahy nebo 1 -2 ks poživatelného sáčku v jedové staničce na místa jevící známky přítomnosti myší. Myši se krmí sporadicky, proto je podstatné rozmístit mnoho malých nástrah asi 1-2 m. Pro zajištění úhynu škodlivých hlodavců jsou potřeba dvě nebo více dávek nástrahy. Hlodavec uhyne asi po 4-10 dnech.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPoužití pouze v místech nepřístupných pro domácí zvířata a necílová zvířata!. Pokud tento výrobek nebudete používat podle přiložených informací, vystavujete velkému riziku divoké savce a ptáky.
Způsob skladováníPřípravek se skladuje v uzavřených originálních obalech v suchých uzamykatelných skladech při teplotách 5 až 30°C odděleně od potravin, nápojů, krmiv, hnojiv, desinfekčních prostředků a obalů od těchto látek. Chraňte před mrazem, přímým slunečním zářením a sáláním tepelných zdrojů.
Doba použitelnosti5 let od data výroby při skladování v původních neporušených obalech.

Last Updated on Thursday, 16 May 2019 12:02