logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Killtec agro plus

[ Back ]

NázevKilltec agro plus
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska101/2013
Držitel rozhodnutíArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG Pfaffensteinstr. 1, 83115 Neubeuern, Germany,
VýrobceArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG Pfaffensteinstr. 1, 83115 Neubeuern, Germany,
Složení150 g/l Etofenprox, 40 g/l Cypermethrin, 1,5g/l Pyriproxifen,
Popis přípravkuTekutina,
Balení1000 ml
UžitíInsekticid s multifunkčním účinkem proti mouchám a larvám much s dlouhodobým účinkem až po dobu 4 týdnů. Killtec agro plus spolehlivě účinkuje proti mouchám, komárům, ovádům a lezoucímu hmyzu. Jeho multifunkční účinek také umožňuje efektivní hubení muších larev i tasemnic. Killtec agro plus se vyznačuje třemi základními účinky: a) Aplikace formou postřiku zaručuje okamžité hubení hmyzu; b) Vysoce účinný kontaktní insekticid zaručuje dlouhodobý účinek; c) Obsažený larvicid zaručuje současné hubení larev.
Způsob použitíPřípravek je určen pouze pro profesionální uživatele. Aplikace formou postřiku: Doporučené dávkování: 1 l koncentrátu Killtec agro plus smíchejte s 10 l vody. Hotový roztok nalijte do zádového postřikovače. Aplikujte roztok na oblíbená místa výskytu much jako jsou stěny, stropy, sloupy, okna, rámy dveří a pod. Ošetřená plocha musí být stejnoměrně zvlhčena (cca. 40ml/m2). Okamžitý účinek proti mouchám nastává ihned. Stačí, když ošetříte cca. 40% plochy. Během aplikace a po ní se musí zajistit dostatečné větrání. 11 litrů roztoku k použití je dostačující na plochu stáje do 500m˛ Aplikace při hubení muších larev i tasemnic: Doporučené dávkování: 1 l koncentrátu Killtec agro plus smíchejte s 10 l vody. Hotový roztok nalijte do zádového postřikovače. Aplikujte roztok na hnůj, kanály na kejdu, jímku na močůvku a pod. Ošetřená plocha musí být stejnoměrně zvlhčena (cca. 100ml/m2). 11 litrů roztoku k použití je dostačující na plochu 110m˛
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPo aplikaci přípravku vypláchnout nádrž postřikovače, ramena, trysky a použité nářadí čistou vodou. Zbytky přípravku se nesmí odstraňovat společně s odpady z domácnosti. Kontaminované obaly optimálně vyprázdněte a předejte je do sběru k recyklaci. Nemíchejte s vápnem. Může se používat i v obsazených stájích, ale ne v blízkosti mladých zvířat. Aplikujte pouze na místa které jsou pro zvířata nedostupná a zabraňte olizování ošetřené plochy. Neaplikujte na krmivo a dojící zařízení! Neaplikujte na akrylové potrubý. Postřik je možno ze zasažených míst odstranit omytím vodou a mýdlem. Před vlastní aplikací doporučujeme zakrýt všechný plochý, které nemají být ošetřené. Po aplikaci se musí zajistit dostatečné větrání minimálně po dobu 24 hodin. Odpovědnost v souvislosti s aplikací nebo v souvislosti s použitím výrobce nepřijímá protože je mimo jeho vliv.
Způsob skladováníSkladovat odděleně od potravin a krmiv, neskladovat v blízkosti hořlavin. Skladovat pouze v uzavřených originálních obalech.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03