logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Bio Parasitkill H15MKII Psi

[ Back ]

NázevBio Parasitkill H15MKII Psi
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska104/2013
Držitel rozhodnutíLeckerbauer ČR, Hartmanice 142, 342 01 Sušice Česká republika
VýrobceLatanis Biopharma, D-67753 Aschbach, Německo,
Složeníúčinná látka – extrakt Margosy 5,0%; mastné kokosové kyseliny, geraniol, vysoce efektivní rostlinné přídavné a pomocné látky s posilovači účinku,
Popis přípravkutekutina – spot on
Balení 
UžitíSpot on proti ektoparazitům – blechám, roztočům, klíšťatům, vším a dalšímu hmyzu, jejich larvám a vajíčkům.
Způsob použitík celoročnímu používání. Před použitím trochu zahřát v ruce a protřepat. Při první aplikaci 3 dny za sebou, pak po 1 – 2 týdnech nanášet od hlavy po ocas po 10 cm odstupech, stejně tak v podpaždí na podbřišku a na krku psa, vždy 1 – 2 kapky nanést přímo na kůži. Bio Parasitkill H15vet Psi se během 24 – 28 hodin sám rozšíří v horní vrstvě kůže zvířete. Po vykoupání či silném dešti znovu opakovat.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNepoužívat u štěňat mladších 12 měsíců. Neaplikovat na otevřené rány, do očí a sliznic. Ve velmi vzácných případech může dojít k alergickým reakcím. Pouze k zevnímu použití. Při přímém kontaktu dráždí oči – v tomto případě vymýt oči vodou a vyhledat lékaře. Uchovávat mimo dosah dětí.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03