logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Bio Parasitkill A15vet akutní sprej

[ Back ]

NázevBio Parasitkill A15vet akutní sprej
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska105/2013
Držitel rozhodnutíLeckerbauer ČR, Hartmanice 142, 342 01 Sušice Česká republika
VýrobceLatanis Biopharma, D-67753 Aschbach, Německo,
Složeníúčinná látka - kyselina laurová 4,0%; aqua pH5, 2 propanol, kokosové kyseliny, polysorbáty 20, olej margosy, olej cimbopogon, geraniol, olej aloe vera, extrakt arnica montana, olej citrus sinensis,
Popis přípravkutekutina – sprej,
Balení 
Užitíakutní sprej proti ektoparazitům – ničí a působí dlouhodobě. Pro domácí a ustájená zvířata, zvířata v klecích a teráriích. Působí ihned až po 12 hod. proti ektoparazitům - blechám, roztočům, vším, štěnicím a dalšímu hmyzu, jejich larvám a vajíčkům. Urychluje a zintenzivňuje působení preparátů Latanis Spot-on. Ošetřuje díky Aloe vera a Arnice.
Způsob použitíK celoročnímu použití. Prevence: před vycházkou či volným pohybem 1 – 2x denně nastříkat pokud možno rovnoměrně proti srsti (kočky mezi lopatky a okolo krku). Při napadení parazity: po 2 – 3 dny rovnoměrně postříkat a lehce vmasírovat, případně po 5 dnech opakovat. Protože se parazité vyskytují i v okolí, je předpokladem jejich vyhubení použití spreje pro okolí Bio Parasitkill U15vet. Pokud možno, mělo by zvíře být před ošetřením umyto šamponem Bio Parasitkill S15. Další doporučené ošetření za pomocí Bio Parasitkill Spot on. Po vykoupání či silném dešti opakovat.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPřed použitím protřepat. Nepoužívat u zvířat mladších 12 týdnů a při alergii na jednu z obsahovaných látek. Nenanášet na otevřené rány, oči a sliznice. Způsobuje podráždění oči. Pouze k zevnímu použití. Uchovávat mimo dosah dětí. Dráždí oči. Při kontaktu s očima ihned důkladně vymýt vodou a vyhledat lékaře.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03