logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Mr.Kill

[ Back ]

NázevMr.Kill
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska22/2014
Držitel rozhodnutíArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstr. 1, 83115 Neubeuern, Germany,
VýrobceArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstr. 1, 83115 Neubeuern, Germany,
Složení8 g/l Permethrin
Popis přípravkubílá tekutina ovocné vůně, pH 7.
Balení 
UžitíMr. KILL je vysoce účinný prostředek na hubení komárů, much a dalšího létajícího a lezoucího hmyzu. Mr. KILL je šetrný k životnímu prostředí a velmi snadno se aplikuje. Hmyz je huben kontaktním účinkem a další obsažené látky zabraňují tvoření rezistencí.
Způsob použitíAplikace formou plošného postřiku: 500 ml Mr. KILL - roztok k použití - je dostačující na plochu do 200 m2. Proti létajícímu hmyzu se ošetřují místa kde se hmyz nejvíce shromažďuje (okenní rámy, trámy, osluněné stěny apod.) Opakování je třeba provést v závislosti na vývojovém cyklu jednotlivých druhů tak, aby byly zasaženy i další populace. Proti lezoucímu hmyzu aplikujte Mr. KILL přímo na místa úkrytu.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníK hubení larev komárů a much doporučujeme prostředek Fly tomb.
Způsob skladování 
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03