logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginList of biocides PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   
List of biocides

IODOFILM

[ Back ]

NázevIODOFILM
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska23/2015
Držitel rozhodnutíKILCO (Interbational) Ltd., Broomhouses 2, Ind. Est. Old Glasgow Roud, Lockerbie DG 11 2SD, Irsko,
VýrobceKILCO (Interbational) Ltd., Broomhouses 2, Ind. Est. Old Glasgow Roud, Lockerbie DG 11 2SD, Irsko,
Složeníjod 2,8g/kg, L (+) kyselina mléčná 6 g/kg, glycerin, aloe vera,
Popis přípravkuhnědočerná kapalina, charakteristického zápachu po jodu,
Balení25 kg
Užitíbariérový film na bázi jodu a kyseliny mléčné, se změkčovadlem pro vynikající a dlouhodobou péči o struky, připravený k okamžitému použití, způsob použití: po dojení: 1) Přípravek by měl být použit přímo z balení, bez ředění. Pro dosažení nejlepších výsledků výrobek před použitím promíchejte, 2) Naplňte strukové násadce ze dvou třetin přípravkem, 3) Bezprostředně po té, co byla každá kráva podojena, ponořte každý struk do roztoku a ujistěte se, že je celý jeho povrch ošetřen přípravkem, 4) V případě potřeby doplňte přípravek do násadců. Po dojení strukové násadce vyprázdněte a před použitím je omyjte.
Způsob použitíbariérový film na bázi jodu a kyseliny mléčné, se změkčovadlem pro vynikající a dlouhodobou péči o struky, připravený k okamžitému použití, způsob použití: po dojení: 1) Přípravek by měl být použit přímo z balení, bez ředění. Pro dosažení nejlepších výsledků výrobek před použitím promíchejte, 2) Naplňte strukové násadce ze dvou třetin přípravkem, 3) Bezprostředně po té, co byla každá kráva podojena, ponořte každý struk do roztoku a ujistěte se, že je celý jeho povrch ošetřen přípravkem, 4) V případě potřeby doplňte přípravek do násadců. Po dojení strukové násadce vyprázdněte a před použitím je omyjte.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníTento produkt není možné použít v rozprašovači.
Způsob skladováníSkadujte ve svislé poloze, v dobře uzavřeném původním obalu. Skaldujte při teplotě do 25°C. Chraˇbte před světlem a mrazem.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Thursday, 16 May 2019 12:02