logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

bioATAK rozprašovač

[ Back ]

NázevbioATAK rozprašovač
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska27/2015
Držitel rozhodnutíArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstraße 1, 83115 Neubeuern, Germany/Distribuce a balení pro ČR: AgroBio Opava, s.r.o., Arnoštov 192, 747 33 Oldřišov, Česká republika,
VýrobceArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstraße 1, 83115 Neubeuern, Germany
Složeníúčinná látka: 1,8g/kg Pyrethriny a Pyrethroidy, další obsažené látky: aromatická uhlovodíková směs.
Popis přípravkučirá kapalina se zápachem po alkoholu, balení 500ml s mechanickým rozprašovačem,
Baleníbalení 500ml s mechanickým rozprašovačem,
UžitíPřírodní insekticid k hubení mravenců, much, komárů a ovádů. Vyznačuje se téměř okamžitým účinkem, během 20 minut. Jedná se o přírodní insekticid. Díky aplikátoru je ideální pro použití do interiérů (možné také použít do exteriérů). Ideální pro použití na bio farmách. Jedná se rovněž o výborný prostředek také do stájí (hovězí dobytek, prasata, drůbež).
Způsob použitíPostřik k okamžitému použití. Hotový roztok aplikujte cíleným použitím na místa, v nichž se shlukují mravenci, mouchy, komáři nebo ovádi. Hubící účinek nastává během 20 minut. Množství 500 ml postřiku k okamžitému použití vystačí na cca 50 m2 ošetřované plochy. Po aplikaci musí být zajištěno dostatečné větrání po dobu 2 hodin.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníNestříkejte na akrylové plochy nebo polystyren. Přípravek se dá kdykoliv odstranit vlhkým hadříkem a malým množstvím čistícího prostředku. Plochy, které nemají přijít do styku s prostředkem, jako potraviny, krmivo, napáječky, apod. musí být před aplikací zakryty. Přípravek se nesmí použít na potraviny, krmiva nebo jako repelent pro zvířata.
Způsob skladováníSkladujte v původní obalu v suchých a chladných místnostech, chraňte před teplotou vyšší ne 60°C a před přímým slunečným zářením.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03