logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginList of biocides PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   
List of biocides

GREEN repelent s aplikací na koně

[ Back ]

NázevGREEN repelent s aplikací na koně
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska69/2017
Držitel rozhodnutíBioveta, a.s., Komenského 212/12, 683 23 Ivanovice na Hané, Česká republika,
VýrobceBioveta, a.s., Komenského 212/12, 683 23 Ivanovice na Hané, Česká republika,
SloženíÚčinné látky: Geraniol 2,16 g/100 g; Eucalyptus citriodora 2,96g/100g (olej hydratovaný cyklizovaný, CAS 1245629-80-4), pomocné látky: geraniová silice, citronelová silice, silice máty peprné, levandulová silice, blahovičníková silice, kopovidon, isopropylmyristát, ethanol denat. ad 100%.
Popis přípravkukapalina s vůní po použitých silicích,
Balení 
Užitíkombinace vysoce účinných přírodních silic (Gerosil 9) s vysokým repelentním účinkem, účinný proti bodavému hmyzu včetně komárů, moskytů, muchniček, tiplíků a ovádů s dlouhodobým účinkem. Vhodný pro každodenní použití, neobsahuje neurotoxické jedy
Způsob použitíPřípravek nastříkejte rovnoměrně ze vzdálenosti 20 až 30 cm na suchou a čistou srst koně! Možné aplikovat též jako nátěr. Na hlavu koně aplikujte vždy jako nátěr pomocí čistého a suchého hadříku nebo houbičky. Vyvarujte se aplikaci přípravku do očí, nozder, huby koně nebo na poraněná místa. Aplikaci lze zopakovat podle potřeby. V období vysoké aktivity hmyzu se doporučuje aplikovat vícekrát za den.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníPouze pro zvířata. Osoby se známou přecitlivělostí na obsažené látky, by měly zacházet s přípravkem obezřetně.
Způsob skladováníSkladujte v původní obalu v suchých a chladných místnostech, chraňte před teplotou vyšší ne 60°C a před přímým slunečným zářením.
Doba použitelnosti 

Last Updated on Thursday, 16 May 2019 12:02