logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

ODPUZOVAČ kun

[ Back ]

NázevODPUZOVAČ kun
Skupina19 - repelent
Číslo stanoviska65/2015
Držitel rozhodnutíArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstraße 1, 83115 Neubeuern, Germany; Distributor pro ČR: AgroBio Opava, s.r.o., Arnoštov 192, 747 33 Oldřišov,
VýrobceArthur Schopf Hygiene GmbH & Co. KG, Pfaffensteinstraße 1, 83115 Neubeuern,
Složeníúčinná látka: 6,5 g/l Margosa-Extrakt
Popis přípravkusprej na odpuzování kun k okamžitému použití, 500ml,
Balení500ml
UžitíOdpuzovač kun je sprej na odpuzování kun. Po aplikaci přípravku se vytváří ochranný film, který zamezuje nechtěnému přístupu kunám, a jejich škodám, které způsobují. Výrobek je vhodný pro obecné prostory jako půdní vestavby, kůlny, sklady, stáje, chlévy, kurníky a pod. Používá se také proti překusování a okusování kunami kabelů, izolace a plastů a proti dalšímu poškození elektrických částí motoru u aut. Sprej lze nastříkat i na pohyblivé části. Vůně odpuzující látky je pro kuny velmi nepříjemná a ošetřenému prostoru se vyhýbá. Obsažené látky účinkují velmi rychle a dlouhodobě. Přípravek je založen na přírodní bázi.
Způsob použitíPřípravek nastříkejte všude tam, kam nechcete, aby kuna chodila. Přípravek působí tak intenzivně, že zpravidla postačí cca 3 stříknutí, aby kuny odpudil od postříkaného místa. Opakujte aplikaci z počátku každé 2-3 dny (2-3x) po dobu 12 dnů. Poté opakujte aplikaci 1x týdně. Motorová vozidla: Aplikace je velmi jednoduchá. Zvedněte víko motoru. Nastříkejte sprej na ohrožená místa a plochy jako jsou plastové a gumové části v motorovém prostoru (kabely, hadice) ze vzdálenosti cca 20 cm. Poté opakujte aplikaci 1x týdně. Důležité upozornění k aplikaci:
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
UpozorněníKuny si značkují své teritorium močí, proto před aplikací postřiků proti kunám vždy důkladně očistěte/umyjte ošetřované prostory.
Způsob skladováníZabraňte promrznutí přípravku.
Doba použitelnosti Doba použitelnosti: 3 roky od data výroby při dodržení skladovacích podmínek v originálních nepoškozených obalech.

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03