logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

Pedexan

[ Back ]

NázevPedexan
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska11/2016
Držitel rozhodnutíRopimex R.Opel GmbH Geschäftsbereich Adexano Hygiene-Systeme, Bildstocker Straße 12, DE – 66538 Neunkirchen/BIONET PLUS s.r.o., 1. Máje 57, 281 63 Kozojedy, Česká republika,
VýrobceRopimex R.Opel GmbH Geschäftsbereich Adexano Hygiene-Systeme, Bildstocker Straße 12, DE – 66538 Neunkirchen
Složení100 g obsahuje: 49,5 g ethanol, 7,0 g isopropanol, 0,7 g kvarterní amoniová sloučenina, 0,05 g pyridin-2-thiol-1-oxid sodná sůl, destilovaná voda, polykondensát a aromatické látky. Bez formaldehydu, fenolů.
Popis přípravkubezbarvá kapalina, specifická vůně výrobku / parfémováno, s rozprašovačem,
Balení 
UžitíPedexan je nový dezinfekcní prostředek pro hygienickou ochranu obuvi a vybavení. Tato vysoce innovativní a rozsáhle testovaná technologie ochrany nabízí to nejlepší z nanotechnologií. Pedexan rychle zabíjí bakterie, plísně a viry. Ve většině případu je ochrana “dlouhotrvající” a patogeny jsou odstraňovány průběžně každý den. Pedexan navíc chrání vybavení před nepříjemným bakteriálním zápachem a zároveň pomáhá proti infekcím nohou. Navíc tato prodyšná technologie (pokud je používána správně) omezuje pronikání dešťové vody do materiálu. Pedexan je biokompatibilní.
Způsob použitíOptimalizováno pro ochranu uvnitř bot, rukavic a helem. Přidržte trysku uvnitř boty (rukavice, helmy) a stiskněte 5x až 10x. Nepoužívejte vybavení bezprostředně po aplikaci, dokud prostředek nevyschne (nechte vyschnout 5 minut).
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPři teplotě 0 °od 5°C do 25°C v těsně uzavřených nádobách
Doba použitelnosti2 roky

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03