logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

PROFARM DUOFOAM AKTIVÁTOR

[ Back ]

NázevPROFARM DUOFOAM AKTIVÁTOR
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska30/2017
Držitel rozhodnutíElagro, s.r.o, Velká losenice 8, 592 11 Velká Losenice
VýrobceElagro, s.r.o, Velká losenice 8, 592 11 Velká Losenice
Složení(vznikající in -situ smísením PROFARM DUOFOAM a PROFARM DUOFOAM AKTIVÁTOR
Popis přípravkukapalný, bezbarvý až světle žlutý přípravek
Balení 
Užitívysoce účinný bariérový dvousložkový přípravek určený k hygieně mléčné žlázy před dojením
Způsob použití: pracovní roztok se připraví smícháním přípravků PROFARM DUOFOAM a PROFARM DUOFOAM AKTIVÁTOR, dále se neředí. Po 10 min od smíchání je připraven k okamžitému použití. Přípravek se připravuje smícháním: 20 g PROFARM DUOFOAM AKTIVÁTOR na 1 kg PROFARM DUOFOAM. Tento aktivovaný přípravek je účinný po dobu 14 dní, pokud je správně skladován (0 až + 25°C). Skladovat v uzavřených nádobách. Před každým dojením aplikujte pracovní roztok (PROFARM DUOFOAM + PROFARM DUOFOAM AKTIVÁTOR) na struky, nejlépe pomocí nevratného zpěňovacího aplikátoru. Na struku musí být vytvořen souvislý film. Před následujícím dojením očistěte vemeno pomocí čisté utěrky. Nemíchat s jinými látkami.
Bezpečnost práceBezpečnostní pokyny při práci jsou uvedeny na etiketě
UpozorněníNemíchat s jinými látkami
Způsob skladování2 měsíců v původních neotevřenýh obalech, v suchých čistých prostorách odděleně od potravin a hořlavých látek.Teplota skladování je 0-25°C
Doba použitelnosti12 měsíců

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03