logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

SU392

[ Back ]

NázevSU392
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska96/2006
Držitel rozhodnutíJohnsonDiversey Česká republika s.r.o., K Hájům 1233/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, Česká republika
VýrobceDiversey Lever Divízió, Maďarsko.
SloženíIsopropylalkohol 15 – 30 %, kyselina mléčná 1 – 5 %
Popis přípravkuBezbarvá kapalina.
Balení5 l Kanystr.
UžitíDezinfekční prostředek s rychlým a dlouhodobým účinkem. Aplikuje se postřikem, je vhodný především pro dezinfekci povrchů ve všech oblastech potravinářského průmyslu.
Způsob použitíSU 392 se používá neředěný nebo ředěný vodou v poměru 1:1. Aplikuje se postřikem na čisté suché nebo vlhké povrchy, do úplného smočení. Toto použití je výhodné především pro těžko dostupné povrchy. Dezinfekčního účinku se dosáhne po zaschnutí. Doba působení má být alespoň 5-30 minut. SU 392 nelze aplikovat na zahřáté plochy.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě schválené MZ ČR.
Upozornění 
Způsob skladováníUchovávat obal těsně uzavřený. Mimo dosah zdrojů zapálení – Zákaz kouření. Skladovat původních obalech v chladu, ale při teplotě nad –6°C. Dodržovat nařízení platná pro skladování hořlavin.
Doba použitelnosti24 měsíců.

Last Updated on Friday, 19 November 2021 12:21