logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

HYPOFOAM

[ Back ]

NázevHYPOFOAM
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska61/2007
Držitel rozhodnutíJohnsonDiversey Česká republika s.r.o., K Hájům 1233/2, 155 00 Praha 5 - Stodůlky, Česká republika
VýrobceCheport spol. s r.o., Lhotsko 93, 76312 Vizovice
SloženíChlornan sodný 4,0 %, hydroxid sodný 7,0 %, alkyldimethylaminoxid 3,0 %, fosfonáty 1,0 %.
Popis přípravkuNažloutlá kapalina.
BaleníPE kanystr 23 kg, sud 230 kg, kontejner 1100 kg..
UžitíHYPOFOAM ( nahrazuje SU 932 ) je alkalický čistící prostředek s obsahem dezinfekční složky na bázi aktivního chlóru, určený pro pěnové čištění v potravinářských provozech.
Způsob použitíHYPOFOAM se používá v koncentraci 2,0-10,0 % pomocí vhodného napěňovacího zařízení. Ve výjimečných případech může být koncentrace zvýšena. HYPOFOAM se nanáší ve formě stabilní pěny na čištěné povrchy, ponechá se 10-15 minut působit a po opadnutí pěny se ihned důkladně opláchne vodou tak, aby rozpuštěné nečistoty již nezasychaly. HYPOFOAM je vhodný pro aplikaci zařízením Scan Foam i zařízeními na principu tlakové nádoby (Divojet). Optimální použití a dávkování stanová na místě odborný poradce JohnsonDiversey.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte v původních obalech, odděleně od silných kyselin, mimo extrémní teploty a přímé sluneční záření.
Doba použitelnosti6 měsíců.

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03