logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginList of biocides PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   
List of biocides

NDO DES 90/136 P

[ Back ]

NázevNDO DES 90/136 P
Skupina4 - dezinfekce v potravinářství
Číslo stanoviska62/2003
Držitel rozhodnutíNorDen Czech s.r.o., Tanvaldská 163, 463 11 Liberec 30 Česká republika.
VýrobceFarmadan Danmark A/S, Boks 70 DK – 9560 Hadsund,
SloženíSměs anionaktivních tenzidů a neionogenních tenzidů v alkalickém vodném prostředí hydroxidu sodného a chlornanu sodného.
Popis přípravkuKapalina nažloutlá, vůně charakteristická – po chloru
BaleníKarton o obsahu 1 x 25l,
UžitíSilně alkalický sanitační pěnový přípravek s chlórem. Sanitační pěnový přípravek, který efektivně odstraňuje mastnoty, proteiny a zbytky cukru. Na základě vysoké alkality a obsahu chlóru má velmi dobrý baktericidní účinek.
Způsob použitíAplikuje se pomocí pěnovacího zařízení. Přípravek je určen pro pěnovou sanitaci produkčních místností, podlah, stěn a strojního zařízení.0,5 – 5% roztok v nízkotlakovém pěnovém zařízení (pěnovací pistole). Před zaschnutím opláchnout čistou vodou. Teplota vody max. do 50°C.
Bezpečnost práce 
UpozorněníPo použití přípravku musí být plochy, které přicházejí do styku s poživatinou opláchnuty dostatečným množstvím čisté vody. Přípravek se nesmí používat na hliník a jiné alkalicky neodolné materiály.
Způsob skladováníNeskladovat ve venkovních prostorách. Teplota skladování nesmí klesnou pod bod mrazu a nesmí přesáhnout 30°C. přípravek nesmí být skladován pod přímým slunečním zářením ani u zdrojů tepla. Přípravek nesmí přijít do styku s kyselinami.
Doba použitelnosti12 měsíců v originálním obalu.

Last Updated on Thursday, 16 May 2019 12:02