logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginList of biocides PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   
List of biocides

COOPEX dýmovnice

[ Back ]

NázevCOOPEX dýmovnice
Skupina18 - insekticid
Číslo stanoviska8/2004
Držitel rozhodnutíBayer s.r.o. Environmental Science Siemensova 4 155 00 Praha 5 - Stodůlky Česká republika
VýrobceBayer CropScience S.A., Lyon, Francie,
Složenípermethrin 25/75 13,5 %
Popis přípravkuCoopex dýmovnice je přípravek pro profesionální použití určený k hubení širokého spektra škodlivého hmyzu v uzavřených prostorech,
Balení 
Užitípřípravek hubí veškerá pohyblivá stadia širokého spektra létajícího i lezoucího hmyzu. Hmyz hyne po přímém kontaktu s kouřem ve velmi krátké době.
Způsob použitíPřípravek Coopex dýmovnice je určen k použití ve skladech, silech, objektech potravinářského průmyslu, soukromých i veřejných budovách, obchodech, kuchyních, hotelech, restauracích, nemocnicích a dalších uzavřených prostorech. Před zadýmováním prostoru odstraňte potraviny, zvířata včetně akvárií a zamezte přístupu lidí. Vypněte klimatizaci, uzavřete okna, dveře, větráky a utěsněte jakékoliv další otvory, aby nedošlo k úniku vyvíjeného kouře. Hotové výrobky, suroviny a krmiva v originálním balení, s výjimkou mléčných, masových a vaječných výrobků, je možné v ošetřovaném prostoru ponechat.Jednotlivé dýmovnice rozmístěte v potřebném množství rovnoměrně v ošetřovaném prostoru na nehořlavé podložky ( min. 30 x 30 cm). Poté sejměte víčko a zápalkou nebo zapalovačem zapalte vyčnívající konce bezpečnostního zapalovače dýmovnice. Při zapalování postupujte od konce místnosti směrem ke dveřím, abyste nepracovali v dýmu. Lezoucí hmyz : brouci, housenky zavíječů (molů), švábovitý hmyz, synantropní hmyz (blechy, štěnice, mravenci) - 3 dýmovnice na 200 m3 Létající hmyz: dospělci zavíječů (molů), much a komárů - l dýmovnice na 500 - 1000 m3 Při hubení komárů a much se provede opakování zásahu dle potřeby, u zavíječů po 14 dnech, aby se zachytilo celé údobí výletu dospělců, v prašných objektech i častěji. Nechte působit minimálně 2 hodiny, optimální doba expozice proti lezoucímu hmyzu je 24 hodin.
Bezpečnost práce 
Upozornění 
Způsob skladováníSkladujte při teplotě do 35 °C v původních, nepoškozených obalech v chladných, suchých a uzamčených skladech, odděleně od poživatin, krmiv, zdrojů vznícení a mimo dosahu dětí. Chraňte před vlhkem.
Doba použitelnosti3 roky.

Last Updated on Thursday, 16 May 2019 12:02