logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

VIRUCIDAL EXTRA

[ Back ]

NázevVIRUCIDAL EXTRA
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska49/2004
Držitel rozhodnutíLEK FARMA s.r.o. MVDr. Pavlína Řehořková Jeseniova 30, 130 00 Praha 3 Česká republika.
VýrobceAVS Manufacturing & Marketing Ltd. 85, Bangor Road Newtownards Co. Down N Ireland. Dodavatel -Lek farmacevtska družba d.d., Verovškova 57, 1526Ljubljana, Slovenija.
Složenístabilní směs anorganické peroxidické sloučeniny, anorganických solí, donoru halogenové sloučeniny, aniontové povrchově aktivní látky, barviva a citronové vůně
Popis přípravkuprášek,
Balení 
UžitíÚčinně a rychle ničí veškeré známé viry, grampozitivní a gramnegativní bakterie a houby. Působí ve velmi vysokém rozředění.Pro rozsáhlé biocidní působení je vhodný pro veterinární instituce ( stanice, laboratoře, ambulance apod. ), všechny druhy farem, přepravní prostředky, prostory pro umístění resp. ustájení zvířat ( chlévy, psí boudy, klece, … ), prostory pro přípravu, zpracovávání a uchovávání stravy a píce/krmiv, líhně, sádky, chemické bariéry pro vozidla a obuv. Formulace bez barviva a vůně se používá také ve výrobě a zpracovávání potravin a v mlékárenském průmyslu.
Způsob použitív 0,1 – 1% koncentraci, v množství 300 ml pracovního roztoku na 1m2.
Bezpečnost práce 
UpozorněníFormulace bez barviva a vůně se používá také ve výrobě a zpracovávání potravin a v mlékárenském průmyslu.Plochy, které přicházejí do styku s poživatinami musí být po umytí opláchnuty čistou vodou.
Způsob skladovánípři teplotě nižší než 40°C
Doba použitelnosti24 měsíců od data výroby.

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03