logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Events

 
 
 
 

LoginSeznam DDD PDF Print E-mail
Written by Jiří Škaloud   

Seznam slouží pouze jako přehled přípravků od žadatelů, ke kterým vydal ÚKSVBL stanovisko. Jelikož ÚSKVBL není kompetentním orgánem v autorizaci biocidních přípravků, nemůže ručit za správnost a aktuálnost dat u jednotlivých přípravků. Pro získání konkrétních informací k oznámeným nebo povoleným biocidním přípravkům se obraťte na Ministerstvo zdravotnictví, které je dle § 4 a § 5 zákona 324/2016 Sb.,(zákon o biocidech) národním regulačním úřadem. 

Aktualizováno: 1.5.2019

HYPEROX

[ Back ]

NázevHYPEROX
Skupina3 - dezinfekce na farmách
Číslo stanoviska223-01/C
Držitel rozhodnutíAntec International Limited,Windham Road, Chilton Industrial Estate, Sudbury, Suffolk, CO10 6XD Velká Britanie.
VýrobceAntec International, Velká Britanie. Krka, Slovinsko.
Složení100 g tekutého koncentrátu obsahuje: 5 g kyseliny peroctové, 25 g peroxidu vodíku, kyselinu octovou.
Popis přípravkuČirá kapalina.
Balení5 l, 20 l.
UžitíDezinfekční přípravek pro veterinární hygienu s účinkem proti bakteriím, plísním a virům a s protituberkulózním účinkem .Přípravek k dezinfekci prostor s potravinami a krmivy /potravinářským odpadem.
Způsob použitíPracovní roztok HYPEROXU se používá pro rozprašování, mlžení a jako dezinfekční lázeň zvířat a prostor, kde jsou zvířata ustájena. Přípravek lze, kromě mlžení, použít za přítomnosti zvířat. Pro běžnou dezinfekci předem očištěných povrchů se používá 0,5 % roztok. Zamíchejte 0,5 dl Hyperoxu do 10 l vody ( 0,5 l Hyperoxu na 100 l vody ). Připravený roztok aplikujte na povrchy tlakovým promývačem, zádovým rozprašovačem a do uzavřených prostor pomocí termome-chanického aplikátoru.
Bezpečnost práceBezpečnostní opatření pro práci jsou uvedeny na etiketě.
Upozornění 
Způsob skladováníPři teplotě do 25°C. Chraňte před přímým slunečním světlem.
Doba použitelnosti18 měsíců.

Last Updated on Friday, 17 January 2020 10:03