logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

LoginHome Farmakovigilance Ostatní (výrobci, distributoři, aj.) Hlášení podezření nežádoucího účinku u VLP
Hlášení podezření nežádoucího účinku u VL PDF Tisk Email

Možnost hlášení prostřednictvím Formuláře pro hlášení NÚ

V současné době lze níže uvedené formuláře zaslat na ÚSKVBL elektronicky ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) nebo v papírové podobě, a to na adresu ÚSKVBL (Hudcova 56A, 621 00 Brno) či na fax: 541 212 607. Dále konzultace k hlášení podezření na nežádoucí účinek VLP je možné na telefonní číslo: 541 518 206, či 541 518 272.

 

 Formluáře ke stažení

 

Možnosti hlášení NÚ – prostřednictvím on-line formuláře (VETTOX)

 

Pro elektronické hlášení je možné použít jednoduchý, případně podrobný formulář dostupný na stránkách Veterinární toxikologické databáze (www.vettox.cz).

 

Možnost elektronického on-line hlášení přímo na stránkách ÚSKVBL se připravuje. V současné době je možné použít možnosti hlášení viz.výše.

 

Hlášení podezření na nedostatečnost ochranných lhůt VLP a také podezření na negativní ovlivnění životního prostředí VLP

K hlášení podezření na nedostatečnost ochranné lhůty veterinárního léčivého přípravku a  také podezření na negativní ovlivnění životního prostředí veterinárním léčivých přípravkem, lze použít Formulář EU pro veterinární lékaře a zdravotnické odborníky k hlášení podezření na nežádoucí účinky a Formulář pro chovatele k hlášení podezření na nežádoucí účinek  léčivých přípravků, které jsou k dispozici v Formuláře ke stažení.

Vyplněný formulář zašle na ÚSKVBL elektronicky na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript , nebo v papírové podobě, a to na adresu ÚSKVBL (Hudcova 56A, 621 00 Brno) či na fax: 541 212 607.

 

Dále mohou chovatelé a veterinární lékaři konzultovat podezření na nežádoucí účinek VLP na telefonní číslo: 541 518 206, či 541 518 272.

Aktualizováno Pondělí, 20 Květen 2019 09:52