logo
Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)

Události

 

 Hlášení NÚ

 

Implementace 2019

 

Aktuálně registrované VLP


Kódy balení VLP

 

Informace pro veterinare

LoginHome Farmakovigilance Další přípravky (VP, VTP) Hlášení podezření nežádoucího účinku, či nežádoucích příhod u VP/VTP
Hlášení podezření nežádoucího účinku, či nežádoucích příhod u VP/VTP PDF Tisk Email

Možnost hlášení prostřednictvím Formuláře pro hlášení NÚ VP + nežádoucích příhod VTP

V současné době lze níže přiložené formuláře zaslat na ÚSKVBL elektronicky ( Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript ) nebo v papírové podobě, a to na adresu ÚSKVBL (Hudcova 56A, 621 00 Brno) či na fax: 541 212 607. Dále konzultace k hlášení podezření na nežádoucí účinek VP, či nežádoucí příhodu VTP, je možné na telefonní číslo: 541 518 206, či 541 518 272.

 

Formuláře ke stažení


 

Možnosti hlášení NÚ – prostřednictvím on-line formuláře (VETTOX)

 

Pro elektronické hlášení je možné použít jednoduchý, případně podrobný formulář dostupný na stránkách Veterinární toxikologické databáze (www.vettox.cz).

 

 

Možnost elektronického on-line hlášení přímo na stránkách ÚSKVBL se připravuje. V současné době je možné použít možnosti hlášení viz.výše.

 

 

Hlášení podezření na nedostatečnost ochranných lhůt VP/VTP a také podezření na negativní ovlivnění životního prostředí VP

K hlášení podezření na nedostatečnost ochranné lhůty veterinárního léčivého přípravku a  také podezření na negativní ovlivnění životního prostředí veterinárním léčivých přípravkem, lze použít Formulář EU pro veterinární lékaře a zdravotnické odborníky k hlášení podezření na nežádoucí účinky a Formulář pro chovatele k hlášení podezření na nežádoucí účinek  léčivých přípravků, které jsou k dispozici v Formuláře ke stažení.

Aktualizováno Pondělí, 20 Květen 2019 09:48